Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Blog (/Temat-Blog-176871)



Blog - LUDEK78 - 10-04-2024 18:37

Witam serdecznie czytających mój wątek.
Mam pytanie, chcę otworzyć bloga, czy możecie mi polecić dobrą ofertę ? Słyszałem że Wordpress będzie najlepszy ale dawno się nie rozglądałem w tym temacie i może coś się zmieniło więc proszę was o radę. Chcę mieć własny blog i hosting to blogger raczej odpada , chyba że się mylę. Za wszystkie rady bardzo dziękuję.


RE: Blog - Itachi198 - 10-04-2024 19:21

Cześć, Wordpress może być dobrym pomysłem, co do dostawcy usług polecam neteasy, powodzenia!


RE: Blog - MegaPL - 11-04-2024 01:39

Oczywiście że wordpress.
Jeśli chodzi o hosting, sam skorzystałem kilka miesięcy temu z lh.pl, przeniosłem jeden większy blog z CyberF.... do lh i jestem mega zadowolony, ostatnio nawet sklepy na prestashop i woo poszły tam.
Jak chcesz masz tutaj kod rabatowy na -20% od pierwszego zamówienia. Sprawdz ofertę, masz nawet autoinstalator aby wszystko szło sprawnie przy większej ilości.
LH-20-339215


RE: Blog - itmaster - 11-04-2024 07:37

No właśnie, tak jak kolega wyżej napisał wybieraj hosting gdzie masz autoinstalator Wordpress, to zainstalujesz go jednym kliknięciem bez potrzeby gmerania w plikach instalacyjnych, zwłaszcza jeśli nie masz w tym doświadczenia.

Reszta - czyli dobranie template, wtyczek itp. to prosta robota, którą wykonuje się już w panelu użytkownika WP.