Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 29-12-2017 21:34

@[marek_____] Bittrex.
@[kuman_project] nigdy o nikim nie zapomniałem, ale uwierz mi, że ciężko ogarnąć jak nagle dostaje dziesiątki wiadomości.


UPRZEDZAJĄC KOLEJNE PYTANIA...

Nie wysłałem nikomu dokładnych źródeł sygnałów. Są moim zdaniem 2 fanpage w Polsce godne polecenia, dodatkowo ~3 grupy i kilka zagranicznych na telegram Wink
Nikomu jednak nie wyślę nic konkretnego, bo to kwestia wyboru.
Dzisiaj jest ponad 200zł z subów - mało, bo usługa na której działam się dziś nie odnawia.


Kupiłem:
- KMD za 0.00066548
- XEM za 0.00006717


Teoretycznie mógłbym już sprzedać z zyskiem - ale to nie to. Zostawiam na midterm. Zobaczymy Wink
A... nie sugerujcie się tym Tongue


Dobranoc.





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - GavlosQ - 29-12-2017 21:35

Mahuzz lukniesz priv Big Grin?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - kuman_project - 29-12-2017 21:44

A mógłbyś mimo wszystko przesłać mi te grupy nie polecając nic konkretnego na PW ? Smile Nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od Ciebie a pisałem Smile Oczywiście jeżeli możesz Smile Bardzo mnie to interesuję Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 30-12-2017 10:49

Sprzedałem:
XEM za 0.00007050

Wrzuciłem: 988.87zł
Sprzedałem za: 1032.72zł

Zysk: 43,85zł

KMD zostawiam - zobaczymy co z tego będzie.


EDIT: dokupiłem KMD za 0.00068341
Kto nie ryzykuje szampana nie pije Wink

Miłego dnia!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - czaroo_ - 30-12-2017 15:36

Gdzieś wyczytałem, że POT i THC mogą mieć spory pump w związku z legalizacją marichuany w Kalifornii bodajże a jak wiadomo alty te są "przyjazne" mery mery Big Grin ja próbuje za drobne, a może wyskoczy w górę


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 30-12-2017 21:28

@[czaroo_] dzisiaj niezła pompka tu poszła: kliknij tu Big Grin

THC już idzie do góry od 2 dni praktycznie. Kwestia czasu tak jak mówisz - na mid/long - dobra inwestycja.



LUDZIE, KTÓRZY KUPILI KMD. HODL. Proszę nie pisać do mnie odnośnie spadków Big Grin Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, imo zdarzają się momenty, że można dalej po fajnej cenie kupić. Tak samo BTC - tutaj jest o tyle ciekawa sytuacja, że spadki mogą być ogromne. Trzeba być czujnym i sytuacje wykorzystywać Wink

[Obrazek: 1.jpg]
Mid term - czekamy. Wystrzeli, wierzę Wink


Jutro, jeśli czas pozwoli, podsumuję 2017 rok Smile
PYTANIA? Śmiało, tutaj, nie na PW.





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 31-12-2017 12:09

ROK 2017
Nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał. Czytelnicy widzieli Wink Rok całkowicie inny niż 2016. Rok zdecydowanie progressu. Niestety, ale muszę o tym napisać. Były momenty, że wychodziłem z siebie, że pracowałem do późnej nocy i wstawałem z samego rana. Rok kontrastów? Myślę, że nie. ALE - były chwile załamania. Najważniejsze wydarzenie, moim zdaniem, to afera na rynku sms. Całkowicie otworzyłem oczy na inne branże, już nie zamykałem się na tą jedną. To zaowocowało również na ten moment - sami widzicie, że działam na kryptowalutach Wink





Od dawna to powtarzam. Najważniejsze są kontakty. Momentem przełomowym było dla mnie założenie dziennika. Nie uwierzycie, ile ludzi na swojej drodze spotkałem Big Grin Praktycznie z każdej branży. Każdy da radę pomóc w jakiejś sprawie. Na to samo może liczyć z mojej strony - oczywista sprawa.
Wszyscy wiedzą, że jakoś od półtora roku nie mentoruję. Nie ma żadnych wyjątków Smile Zgadza się również to, że nie wszystkim daje radę odpisywać.



Możecie wierzyć lub nie, ale w okresie listopad-grudzień, pojawiło się tyle wiadomości, że nie da się wszystkiego ogarnąć. Już nie mówię o ciągłym opróżnianiu skrzynki. Najgorętsze podziękowania za inspiracje dla kilku osób, z którymi rozmawiam najczęściej. Z którymi działałem.
Z tej strony również życzę jak najwięcej motywacji: @[patttson], @[pspsga] oraz @[Zawik]. Zaczynałem tak samo jak chłopaki, prowadziłem dziennik. Wszyscy trzej ogarniają, naprawdę. To prawda, ja odpowiadam na pytania. To nie są ludzie typu 'daj mi na tacy', tylko ewentualnie 'nakieruj'. Ba, nawet ja Zawika jakiś czas temu o pewną rzecz pytałem Wink Wszyscy mają potencjał, uwierzcie - jeszcze zrobią zamieszanie Heart






SNAPCHAT: mahuu29






I chyba jedyne co mogę więcej powiedzieć to... był to dla mnie wspaniały rok. Dziękuję wszystkim tym, spoza forum, którzy mnie wspierają na codzień. Zabawa się nie kończy, chociaż do celu już nie daleko - będzie to ostatnie, co miałem zrobić w tym dzienniku Smile Jesteście zaje...., wszystkiego co najlepsze w 2018!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - pspsga - 31-12-2017 12:35

Dzięki wielkie @[mahuzz] Heart
I również wszystkiego co najlepsze w 2018 !


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - danoneksss - 31-12-2017 12:35

A we mnie to nie wierzy Sad


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 31-12-2017 12:56

Na początku, props dożywotni Mateusz, gdyby nie Twoje kwoty i to, że odpowiadałeś na moje każde pytanie to ja pewnie nigdy bym się nie wziął do pracy i tylko po cichu czytał i oglądał te Twoje zawrotne kwoty, dzięki za wiarę - masz rację, będzie się jeszcze działo.

Szczęśliwego i owocnego Nowego Roku i liczę na meeting wakacyjny, stawiasz piwo Heart