Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - szarydg - 16-11-2014 15:36

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o ten serwis i szczerze mówiąc nie pogardziłbym poradą jakiegoś doświadczonego użytkownika w temacie co najbardziej opłaca się robić na początku Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patyk91 - 20-11-2014 18:52

Dla mnie sejfik stał się nie opłacalny. Przed aktualizacją z skracaczy można było cos zarobić. Teraz mam niecałe 0.10$ na dzien...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 20-11-2014 21:21

(16-11-2014 15:36)szarydg napisał(a):  co najbardziej opłaca się robić na początku Smile

usunąć konto i więcej tam nie wracaćbeka
szkoda swój czas marnować na tą stronę i te zarobki


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 21-11-2014 11:25

(20-11-2014 18:52)patyk91 napisał(a):  Dla mnie sejfik stał się nie opłacalny. Przed aktualizacją z skracaczy można było cos zarobić. Teraz mam niecałe 0.10$ na dzien...

Aktualizacją czego bo nie bardzo rozumiem?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - patyk91 - 21-11-2014 11:43

Od kiedy pojawił się przycisk Ukryj reklamy "SKIPAD" moje zarobki na adf.ly drastycznie spadły do 50-60 kliknięć dziennie co daje max 0.10$


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 21-11-2014 19:57

A to dziwne bo moja reklama, która niczym się nie wyróżnia od pozostałych ma po 150 wejść i nie widzę żadnego spadku na wykresie.
Porównaj statystyki na sejfiku do statystyk ADFLY.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 22-11-2014 00:48

A przed zmianą ile dawały wejść? Może statystyki były zawyżone przez tych, którym reklama nie chciała się zaliczać i klikali ją kilkanaście razy pod rząd, bo nie znikała z klików przez cały czas klikania.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Max998 - 26-11-2014 21:57

Czy ktoś z Was jeszcze tam zarabia na klikaniu w reklamy?
Ja sobie darowałem, 2 razy zlecałem wypłaty (ok. 9zł) i 2 razy została odrzucona z powodu tych głupich bramek. Tłumaczyłem adminowi, że nie siedzę tam 24/7 i nie zawsze mogę trafić na bramkę zabezpieczającą.
Gdyby jeszcze pojawiała się ona podczas klikania w reklamy a nie w dany dzień - nie zawsze się tam siedzi 24/7.
A skoro zarobiłem ponad 12 zł tam to chyba logiczne, że klikałem i marnowałem tam swój czas.
Siedziałem tam chyba ze dwa lata i zarobiłem 12 zł. Klikałem tylko w reklamy, nie klikałem w ''mail promocyjny'' bo nie potrzebne mi były pkt. i marny 1 gr.

Zapowiadało się fajnie a wyszła du*a. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MilanFan - 26-11-2014 22:00

Ja tam zrezygnowałem po pierwszej wypłacie. Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Max998 - 26-11-2014 22:10

Przynajmniej dostałeś. Big Grin