Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz (/Temat-SCAM-NoBox-do-2-dziennie-www-nobox-biz-65415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - razor1914 - 02-04-2013 17:26

Kto cię będzie sprawdzał czy jesteś pełnoletniUndecided Ich obchodzi kasa, a nie twój wiek. taki zapis w regulaminie musi być żeby się nikt nie czepiał.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kornela415 - 02-04-2013 19:20

Przeczytałam wywiad jednego z adminów, widać,że naprawdę program na świetlaną przyszłość. Niedługo wchodzę Wink

http://pasywne-zarobki.pl/obszerny-wywiad-z-karlo-marek/


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 04-04-2013 07:13

Co do tej pełnoletności to jak ktokolwiek ma sprawdzić czy ty w Noboxie rejestrując się miałeś 18 lat czy też nieSmile?
Jak najbardziej polecam wywiad który podała kornela, może on nam dobrze pokazać że Karlo Marek założyciel Noboxa, nie jest głupi i ma łeb na karku.



Tymczasem żadnych szczególnych nowości nie ma, wszystkie które mają być wprowadzane już były tysiąc razy opisywane i pozostaje nam tylko czekać na te nowości.

A co najważniejsze z newsów to że płaci jak w zegarku non stop i to porządnie

[Obrazek: noboxmorethan22wyplat1.jpg]

impreza


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - mr. nobody - 05-04-2013 08:26

Dołączyłem do zabawy... pierwsze 9.9$ naliczone, od razu reinwestycja.

Trzymajcie kciuki ;p

I przy okazji - wielkie dzięki dla Melomana - świetny koleś, pomógł od początku do końca ze wszystkim, mega dobry kontakt, bez ściemy, nie obiecuje gruszek na wierzbie, wręcz przeciwnie - ostrzega, czym się to może skończyć.

Polecam!


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 05-04-2013 09:23

Dzięki za miłe słowa mr. nobody, niech to się szczęśliwie potoczy tak żeby to był właśnie ten program[oby Smile ]


WAŻNE INFO
Tymczasem ważne info : Jeśli zastanawiacie się nad reinwestycją, to róbcie to jak najbardziej teraz, ponieważ już od 1 Maja wartość tego ile paczki zarobią zmniejszy się,

LECZ TE ZMNIEJSZENIE NIE BĘDZIE OBOWIĄZYWAĆ PACZEK KTÓRE ZOSTAŁY KUPIONE PRZED 1 MAJA !

• Paczka która teraz zarabia 250% ROI, zostanie zmniejszona, że będzie zarabiać 220% ROI.
• Paczka która zarabia 180% ROI[czyli te które kupujemy bez premium kupionego], zostanie zmniejszona, że będzie zarabiać 120% ROI.


Wnioski co macie teraz zrobić pozostawiam wam, ja na pewno spinam pośladki i reinwestuje 100%, bo potem aż tyle z tego się nie zarobi.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Kamilos397 - 05-04-2013 10:34

Ciekawe co się będzie działo gdy nagle wszyscy od 1 maja zakończą reinwestycje i zaczną wypłacać Smile
Mam nadzieje że admin jest tego świadomy a program w pełni na to przygotowany Smile


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - kleomenes - 05-04-2013 11:01

Do 1 maja będę na plus z ROI, tak że ja jestem ready Big Grin


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - lord21 - 05-04-2013 11:07

ma ktoś może na wymianę 50$ na Lr płacę na payza, bo chciałbym wejść w ten program


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - Meloman - 05-04-2013 11:34

Zapytam się Karlo czy wie co będzie zwiastował 1 Maja, jestem ciekaw też jego odpowiedzi co do tego czemu jest zmniejszane ROI.
Jak uzyskam odpowiedź to od razu wam tu napisze o tym i co odpisał dokładnie.
Ja już jestem ready jak najbardziej, bo wszystko odzyskane.




Niestety lord21, ale raczej mało osób jest chętnych na wymianę Payza za LR, a napewno nie 1:1, no ale powodzenia, może się uda wymienić Smile
Jeśli masz możliwość to sobie to przelej na EgoPay i wpłać z EgoPay.


RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz - longlay1 - 05-04-2013 12:08

(05-04-2013 10:34)Kamilos397 napisał(a):  Ciekawe co się będzie działo gdy nagle wszyscy od 1 maja zakończą reinwestycje i zaczną wypłacać Smile
Mam nadzieje że admin jest tego świadomy a program w pełni na to przygotowany Smile

nic się nie stanie. Karlo ma zabezpieczone płatności na 2 miesiące do przodu. W programie jest ponad 3200 użytkowników, nie sądzę, że wszyscy teraz tylko reinwestują, bo w maju będzie zmiana. Widzę to chociażby po moich poleconych.
Żeby nie było - ja na razie ciągle reinwestuję Wink
Admin mocno inwestuje w bitcoiny nasze środki, a z tego co wiem to waluta ta idzie mocno w górę. Oby jak najdłużej.