Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] (/Temat-Zamkniety-Restock-Lipcowy-Restock-Zdjecia-zamowien-9987)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - OneWho§ighs - 09-07-2010 22:50

hahha zazdrość że co że fake ss wrzucasz jesteś typie żałosny a ssać to możesz tacie


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Siom - 10-07-2010 07:56

(09-07-2010 21:35)synkretysta napisał(a):  A ja mam dziwny przypadek. W moim pierwszym restoku - dla sklepowiczów (bo się zakwalifikowałem) kliknąłem aparat kodak. Był ekran końcowy i punkty poszły, po próbie wzięcia innej nagrody pisało że już mam gifta. I czekam na potwierdzenie - a tu nic. Więc piszę do nich - każą czekać tydzień. Po upływie tygodnia znów piszę - a tam - ZONK. Pytają się mnie, czy ja wogóle mam u nich konto, bo nie mogą mnie znaleźć. To jakiś cyrk. Dziś odpowiedziałem wysyłając numery 2 orderów ze sklepu...może mnie odnajdą. Więc aparat to poszedł się rypać, bo piszą, że mój aparat to jakiś Aaren zakasował.
Restock lipcowy - same lagi. Jak w końcu łapnąłem shufle - to nie mogłem wybrać kraju. Nie chciało nic wpisać. Więc wycofałem się. A później zostały tylko tapetki...
Zobaczymy czy trafię na poranny restock dla sklepowiczów w poniedziałek - to będzie dość pewnie przed południem...więc może jakiś urlop potrzeba... Smile


Chłopaku nie dziw się, że nie dostaniesz tego aparatu, bo SHOP nie jest dla Polaków. Możesz w nim coś zamówić i wbić na ich restock (dla shoppowiczów), ale nie otrzymasz nagrody, którą zamówiłeś właśnie tam. Ty tak serio czy marna prowokacja? Undecided


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - LUq117 - 10-07-2010 09:09

(10-07-2010 07:56)Siom napisał(a):  
(09-07-2010 21:35)synkretysta napisał(a):  A ja mam dziwny przypadek. W moim pierwszym restoku - dla sklepowiczów (bo się zakwalifikowałem) kliknąłem aparat kodak. Był ekran końcowy i punkty poszły, po próbie wzięcia innej nagrody pisało że już mam gifta. I czekam na potwierdzenie - a tu nic. Więc piszę do nich - każą czekać tydzień. Po upływie tygodnia znów piszę - a tam - ZONK. Pytają się mnie, czy ja wogóle mam u nich konto, bo nie mogą mnie znaleźć. To jakiś cyrk. Dziś odpowiedziałem wysyłając numery 2 orderów ze sklepu...może mnie odnajdą. Więc aparat to poszedł się rypać, bo piszą, że mój aparat to jakiś Aaren zakasował.
Restock lipcowy - same lagi. Jak w końcu łapnąłem shufle - to nie mogłem wybrać kraju. Nie chciało nic wpisać. Więc wycofałem się. A później zostały tylko tapetki...
Zobaczymy czy trafię na poranny restock dla sklepowiczów w poniedziałek - to będzie dość pewnie przed południem...więc może jakiś urlop potrzeba... Smile


Chłopaku nie dziw się, że nie dostaniesz tego aparatu, bo SHOP nie jest dla Polaków. Możesz w nim coś zamówić i wbić na ich restock (dla shoppowiczów), ale nie otrzymasz nagrody, którą zamówiłeś właśnie tam. Ty tak serio czy marna prowokacja? Undecided

ale mu nie chodzi o to ze w sklepie cos zamowil i nie przyszlo tylko na restocku dla shopu wiec najpierw czytaj dokladnie a potem pisz


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - KristopheR - 10-07-2010 09:40

OneWho§ighs i Killer spokój !
Zero przekleństw oraz obraźliwych zwrotów, więc pełna kultura Tongue Ok?
Szanujmy forum i siebie nawzajem.

@Panowie u góry
Przypominam, że jest to temat do wklejania swoich zdjęć, a nie Offtopic !
Nie kłócimy się, oglądamy foty innych.. Również wklejamy swoje jeżeli coś wygraliśmy Smile

Do wyrażania swoich emocji zapraszam tutaj : EMOCJE PO RESTOCKU

Pozdrawiam


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Synkretysta - 10-07-2010 10:03

Siom...{edit}
zdjęcie wkleję jak łaskawie podeślą mi aparat
EDIT
OK Siom. Czyli muszę odbiór nagrody też dać w USA. Przy następnym sklepowym. THX.


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Siom - 10-07-2010 10:19

Luq i synkretysta, wiem o co chodzi, i że nie chodzi Ci o nagrodę zamówioną w shopie, ale o nagrodę zamówioną na restocku bonusowym dla osób, które kupiły coś w shopie ( ten aparat, który wymieniłeś) tylko wy nie rozumiecie o co mi chodzi. Jeżeli nie jesteś z kraju, który posiada uprawnienia do kupowania w shopie o coś kupisz nie otrzymasz nagrody, to jest zrozumiałe. Możesz coś tam kupić i tym samym otrzymujesz dostęp do bonusowego restocku i tam też możesz coś zamówić, ale nie otrzymasz tej nagrody! Nagrody są przeznaczone dla tych krajów typu: Anglia, USA, Holandia a Ty jeśli masz wpisane w adresie "Polska" nie otrzymasz nagrody z bonusowego restocku. Chyba jasno się wyraziłem. Nie rozumiem o co te spinki, jeśli poczułeś się urażony to przepraszam bardzo. Smile


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - tracerxD - 10-07-2010 13:36

ja na restocku tak zaszalalem....
25$Wink


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Driver - 10-07-2010 14:45

gratuluje wszystkim którzy coś wygrali Smile
ja tylko wygrałem takie zielone klapki - zdjęcia nie mam niestety


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - OneWho§ighs - 10-07-2010 15:12

(10-07-2010 09:40)KristopheR napisał(a):  OneWho§ighs i Killer spokój !
Zero przekleństw oraz obraźliwych zwrotów, więc pełna kultura Tongue Ok?
Szanujmy forum i siebie nawzajem.

faktycznie trochę mnie poniosło,ale to przez to że znowu nie udało mi się nic zgarnąć, a tu taki gość wrzuca fake ss i myśli że jest fajny.Już po samej godzinie widać ze to jest fake 23:18 tak killer fajne ze to się utrzymało przez całe 2minuty po restock zaczoł się około 23:16.Ja załapałem się prawie na sam początek, i już tego nie było a ty jeszcze 2minuty po rozpoczęciu to wygrałeś nice fake.


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Kilol - 10-07-2010 16:23

Jeszcze jeden post nie wnoszący nic do tematu i warnik.