Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] (/Temat-Zamkniety-Restock-Lipcowy-Restock-Zdjecia-zamowien-9987)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Bandito821 - 12-07-2010 08:23

OneWho§ighs ty wogule nie myślisz Big Grin
Przecięz zdjęcie jest zrobione po zdobyciu nagrody więc i stronkę moglł trzymać właoczna 30 min i o 24 też mógłby zrobic ss nie kapisz dalej co?


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Killer - 12-07-2010 16:12

(10-07-2010 15:12)OneWho§ighs napisał(a):  
(10-07-2010 09:40)KristopheR napisał(a):  OneWho§ighs i Killer spokój !
Zero przekleństw oraz obraźliwych zwrotów, więc pełna kultura Tongue Ok?
Szanujmy forum i siebie nawzajem.

faktycznie trochę mnie poniosło,ale to przez to że znowu nie udało mi się nic zgarnąć, a tu taki gość wrzuca fake ss i myśli że jest fajny.Już po samej godzinie widać ze to jest fake 23:18 tak killer fajne ze to się utrzymało przez całe 2minuty po restock zaczoł się około 23:16.Ja załapałem się prawie na sam początek, i już tego nie było a ty jeszcze 2minuty po rozpoczęciu to wygrałeś nice fake.

dalej placzesz offtopujesz - post zraportowany.
Tak jak wspomnialem wczesniej zazdrosc szczypie w oczy ja bede mial macbooka a Ty co najwyzej popatrzyc sobie mozesz ^^
Kto byl na teamspeaku ten wie ze wygralem wiec skoncz plakac albo idz wieczorem do ojca aby cie przytulil.
Jestes mega idiota jesli sadzisz ze ktos robi screena w momencie wygranej ale to juz inna bajka.


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Marello - 12-07-2010 21:29

Już wystarczy powiedzieliście sobie wszystko i koniec nie chce widzieć więcej kłótni.


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - OneWho§ighs - 12-07-2010 22:25

Nie mam zamiaru już ciągnąc tego tematu. Poczekam aż paczki zaczną przychodzić i poczekam na ten twój wielki unboxing hah którego pewnie nie będę jak z większością twoich nagród które niby wygrałeś a dowodów na to jakoś nie ma.I wtedy wszyscy zobaczą że dziecko lubi się chwalić tym czego nie ma i mieć pewnie nie będzie


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - MareKSG - 12-07-2010 23:56

Proponowałbym zamknąć temat, bo już nikt nie wkleja zdjęć, a dzięki temu przynajmniej zakończy się ta kłótnia...


RE: Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Kilol - 13-07-2010 10:00

Jeden warnik poszedł.

@Up
Masz rację. Zamykam.


[Zamknięty][Zamknięty][Restock] Lipcowy Restock ! [Zdjęcia zamówień] - Bolt - 19-03-2011 10:10

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.