Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! (/Temat-Autofill-czyli-autouzupelnianie-danych-wysylki-112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Peku - 16-03-2010 13:53

http://www.premium.retkinia.net/ptzplace/zamow_2.php sprawdzalem an tej stron ei i rowneiz jak klikam alt+j przeskakuje mi tylko na okienko country ^^ czemu tak jest ?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - xxforumowiczxx - 17-03-2010 17:16

zip code wpisać? bez "-"?
a w city to mam wpisać miasto z zip coud'u w moim przypadku gminę..? czy jak bo nie wiem gdzie wpisać moją nazwę miejscowości (mieszkam na wsi) i nr domu?


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Morek - 18-03-2010 18:11

Problem jest w tym, że nie używam Firefox'a, mam Chrome'a, który jest o wiele wygodniejszy i praktyczniejszy.


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - for-ever - 18-03-2010 20:06

Dzięki, wszystko działa

masz ++


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - GROM2012 - 21-03-2010 10:56

Co mam zrobić z tym auto uzupełnianiem. Klikam ctrl + j to mi wyskakuje okienko z pobieraniem plików. Próbowałem już wiele kombinacji z ctrl + ... . A uzupełnianie przez ctrl + c / ctrl + v trwa dość długo. Jak to uzupełnić na raz?? Autofila mam zainstalowanego.
A sorry to ma być atl + j. Ale z kolei alt +j to wyświetla mi tylko wybór kraju a właściwie alternatywny wybór ( tak pisze w okienku) cokolwiek ma to znaczyć


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Ajdee - 22-03-2010 20:03

Witam!
Dopiero co dołączyłam do Lockerz.com i tak sobie wędruję po przewodnikach i wędruję i natknęłam się na drobny problem - o jakich "opcjach" mowa w pkt. 3? (Przepraszam za głupie pytanie, ale jak się siedzi dwudziestą którąś godzinę z rzędu przy kompie, to człowiek własnego imienia zapomina Wink). Pzdr i dzięki za instrukcję!


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Parada - 26-03-2010 18:28

Mam jedno pytanie.
Czy ktoś mógłby podać najnowszą działającą na 100 % na restocku, regułę do Autofill'a. Chcę mieć pewność, że będzie ona działała ;]


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - pieczyk111 - 28-03-2010 09:13

Jak wciskam alt + J pisze wybierz alternatywe i mi danych nie uzupelnia a sprawdzam na tej stronce http://www.premium.retkinia.net/ptzplace/zamow_2.php zrobilem cos nie tak??


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Aglek - 28-03-2010 10:02

mam problem. Wszystko zrobiłam, uzupełniłam i gdy klikam ctrl+j to wyskakuje mi okienko pobierania i pokazuje ostatnio pobrane pliki, a nic się nie uzupelnia... Ma ktoś pomysł jak to zrobić??

edit: już znalazłam Wink Wystarczyło poszukać w tym programie. Mój skrót do wypelnienia był alt+j Wink Wink Dzieki bardzo za ten zacny wynalazek Big Grin


RE: Autofill ? czyli autouzupełnianie danych wysyłki! - Alcor - 28-03-2010 10:12

@up

Trzeba nacisnąć alt + j ;P