Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 31-12-2016 10:53

Ale przynajmniej wejścia z Polski i Niemiec są liczone podwójnie . Smile


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 02-01-2017 23:32

Przypominam że skupuję SEJFIKOWE PUNKTY zainteresowanych proszę o kontakt bezpośrednio w serwisie sejfik (nick: michalx2008x).


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 03-01-2017 00:57

Po jakiej cenie skupujesz punkty ?


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 03-01-2017 01:03

(03-01-2017 00:57)loryn222 napisał(a):  Po jakiej cenie skupujesz punkty ?

Do każdej transakcji podchodzę indywidualnie w zależności od ilości kupowanych punktów. Im więcej masz na sprzedaż tym lepszy przelicznik.

Na sejfiku oferty schodzą za max 0.00048 za punkt lecz jeśli sprzedajesz sporą ilość (MINIMUM 5000 pkt) i dasz mi znać na PW odkupię od Ciebie po wyższej cenie pomimo dostępnych tańszych opcji.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 03-01-2017 02:01

ale tobie się to nie kalkuluje , gdyż wiem jaki jest przelicznik na diamentowym koncie , plus 10% zysku z konta handlarza przy wymianie .


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 03-01-2017 09:34

(03-01-2017 02:01)loryn222 napisał(a):  ale tobie się to nie kalkuluje , gdyż wiem jaki jest przelicznik na diamentowym koncie , plus 10% zysku z konta handlarza przy wymianie .

Fakt transakcje ze stałymi dostawcami (szczególnie z tymi którzy dodatkowo są moimi poleconymi) są na granicy opłacalności ale nie jestem pazerny wystarcza mi to małą łyżeczką a stale Tongue Polecony ma spory zysk że sprzedaży punktów więc aktywnie klika a ja i tak odbiję to sobie na prowizji z tego klików i wszyscy zadowoleniBig Grin


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - loryn222 - 03-01-2017 13:00

Wszystko fajnie , ale ja nie jestem twoim poleconym więc z tego wnioskuje ze nie będę mieć tak dobrej oferty .


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 03-01-2017 13:14

(03-01-2017 13:00)loryn222 napisał(a):  Wszystko fajnie , ale ja nie jestem twoim poleconym więc z tego wnioskuje ze nie będę mieć tak dobrej oferty .

Jesteś moim poleconym a nawet nie wiesz Tongue Zgłoś się do mnie jak będziesz chciał spieniężyć większą ilość punktów.


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - bugibugi - 05-01-2017 14:36

Siema wszystkim tu ktoś by pomógł zarabiać tu ? Smile


RE: Sejfik.com- Zarabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 05-01-2017 19:34

(05-01-2017 14:36)bugibugi napisał(a):  Siema wszystkim tu ktoś by pomógł zarabiać tu ? Smile

Powiedzmy sobie szczerze zarobić nie bardzo ale dorobić kilka złotych żaden problem Smile