Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 05-03-2013 11:15

Zobaczymy, bo jak na razie nie zraziłem się jeszcze do zagranicznych stron, ale mimo wszystko z sejfika nie zaprzestane korzystać. Szkoda tylko że w sejfiku długo rozpatrywana jest oferta płatnego pisania na pipul, ale można na niej sporo zgarnąć.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - anulek7772 - 05-03-2013 17:37

(05-03-2013 11:15)administrator00 napisał(a):  Zobaczymy, bo jak na razie nie zraziłem się jeszcze do zagranicznych stron, ale mimo wszystko z sejfika nie zaprzestane korzystać. Szkoda tylko że w sejfiku długo rozpatrywana jest oferta płatnego pisania na pipul, ale można na niej sporo zgarnąć.

Ja ciągle próbuje swoich sił w ClixSense tylko jak kogoś próbuję namówić i mówię że ta stronka jest nie po polsku osoba rezygnuje Sad Chyba jednak muszę się bardziej skopić na polskich stronkach może będzie lepiejHuh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 05-03-2013 19:27

No i tu ci muszę przyznac rację że osoby jak dowiadują się, że strona nie jest po polsku to rezygnują. Ja próbuję swoich sił w 20dollars2surf, ale na sejfiku spędzam zdecydowanie najwięcej czasu. Pochłonął mnie całkowicie Big Grin Nazbierałem minimum na PayPal ale zbieram dalej na przelew bankowy


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 05-03-2013 19:45

(05-03-2013 19:27)administrator00 napisał(a):  No i tu ci muszę przyznac rację że osoby jak dowiadują się, że strona nie jest po polsku to rezygnują. Ja próbuję swoich sił w 20dollars2surf, ale na sejfiku spędzam zdecydowanie najwięcej czasu. Pochłonął mnie całkowicie Big Grin Nazbierałem minimum na PayPal ale zbieram dalej na przelew bankowy

Apropos 20dollars2surf nie będę próbował Ci go odradzać po prostu poczytaj opinię na forach a sam się przekonasz że to syf od którego należy trzymać się jak najdalej.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 06-03-2013 00:15

W sumie to kiedy zaczynałem przygodę z klikaniem, to wszystko zaczęło padać. Pamiętam, że wtedy u Pampersa było po kilkanaście maili dziennie, z czego większość to 2 gr. U Netele wypłaty w ciągu 1 dnia od zamówienia, a 20dollars2surf był wszędzie zachwalany. Sam nawet próbowałem się zapisać, ale coś mi nie działało i dałem sobie spokój (za wolny komputer, nie chciałem też wracać do IE). Na razie jedynie Sejfik się trzyma nieźle (choć przydałoby się więcej maili). Oczywiście programy Netele i Pampersa dalej jakoś sobie radzą i pomimo opóźnień wypłacają (dzisiaj akurat dostałem wypłatę z Ekasa).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 06-03-2013 00:58

(05-03-2013 19:45)MrocznyKILL napisał(a):  Apropos 20dollars2surf nie będę próbował Ci go odradzać po prostu poczytaj opinię na forach a sam się przekonasz że to syf od którego należy trzymać się jak najdalej.

Opinie mogą pisać ludzie, którzy go nawet nie wypróbowali wypisują takie rzeczy. Uważam, że nie ma to jak przekonać się samemu bo tracę tylko czas. Dziś np. przekonałem się że PtcBank.net to ściema Big Grin

Jeśli chodzi o Andox to z opóźnieniem ale płacą, a z liczbą mejli dziennie jest różnie, ale z pewnością na sejfiku jest ich za mało. Stanowczo ich liczba powinna być większa.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Terabitus - 06-03-2013 11:24

Siema na poczatku myslałem ze ta strona jast oszustwem ale potem okazało sie ze da sie tu zarobic pieniadze i to dosyc spore moze niejest to jak druga wypłata ale raczej praca dodatkowa zawsze bałem sie takich stron bo najczesciej one sa oszustwami a tu co sie okazuje biało na czarnym wszytko est ja zarazbiam po 40 zł na 3 tygosnie i to mi pasuje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 06-03-2013 11:55

To dobrze, że strona jest wypłacalna i nie dołączyła do grona oszustów, ale ja nie miałem się okazji jeszcze o tym przekonać bo nie zleciłem wypłaty.

Jeśli chodzi o formę zarobku przez gg w sejfiku to jak to jest bo jestem już tyle w programie i jakoś nie dostałem żadnej płatnej wiadomości, zupełnie nic.?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - anulek7772 - 06-03-2013 17:19

(06-03-2013 00:15)Tokirium napisał(a):  W sumie to kiedy zaczynałem przygodę z klikaniem, to wszystko zaczęło padać. Pamiętam, że wtedy u Pampersa było po kilkanaście maili dziennie, z czego większość to 2 gr. U Netele wypłaty w ciągu 1 dnia od zamówienia, a 20dollars2surf był wszędzie zachwalany. Sam nawet próbowałem się zapisać, ale coś mi nie działało i dałem sobie spokój (za wolny komputer, nie chciałem też wracać do IE). Na razie jedynie Sejfik się trzyma nieźle (choć przydałoby się więcej maili). Oczywiście programy Netele i Pampersa dalej jakoś sobie radzą i pomimo opóźnień wypłacają (dzisiaj akurat dostałem wypłatę z Ekasa).

(06-03-2013 00:58)administrator00 napisał(a):  Jeśli chodzi o Andox to z opóźnieniem ale płacą, a z liczbą mejli dziennie jest różnie, ale z pewnością na sejfiku jest ich za mało. Stanowczo ich liczba powinna być większa.

Macie racje ilość emaili w sejfiku to porażka w przeciwieństwie do pampersa czy netele. Może jego cena jest zbyt wysoka niby cena podobna jak u konkurencji ale tam email wysyłany jest tak jakby 2x choć tego na sejfiku raczej bym nie chciała, albo admin się mało stara i nie szuka reklamodawców jak pampers Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-03-2013 17:40

(06-03-2013 17:19)anulek7772 napisał(a):  
(06-03-2013 00:15)Tokirium napisał(a):  W sumie to kiedy zaczynałem przygodę z klikaniem, to wszystko zaczęło padać. Pamiętam, że wtedy u Pampersa było po kilkanaście maili dziennie, z czego większość to 2 gr. U Netele wypłaty w ciągu 1 dnia od zamówienia, a 20dollars2surf był wszędzie zachwalany. Sam nawet próbowałem się zapisać, ale coś mi nie działało i dałem sobie spokój (za wolny komputer, nie chciałem też wracać do IE). Na razie jedynie Sejfik się trzyma nieźle (choć przydałoby się więcej maili). Oczywiście programy Netele i Pampersa dalej jakoś sobie radzą i pomimo opóźnień wypłacają (dzisiaj akurat dostałem wypłatę z Ekasa).

(06-03-2013 00:58)administrator00 napisał(a):  Jeśli chodzi o Andox to z opóźnieniem ale płacą, a z liczbą mejli dziennie jest różnie, ale z pewnością na sejfiku jest ich za mało. Stanowczo ich liczba powinna być większa.

Macie racje ilość emaili w sejfiku to porażka w przeciwieństwie do pampersa czy netele. Może jego cena jest zbyt wysoka niby cena podobna jak u konkurencji ale tam email wysyłany jest tak jakby 2x choć tego na sejfiku raczej bym nie chciała, albo admin się mało stara i nie szuka reklamodawców jak pampers Huh

To prawda lecz w Sejfiku mamy kilkanaście metod zarobku a w AdnoX ~3. Choć chyba to nie dokończa dobre usprawiedliwienie Wink miejmy nadzieję że Admin postara się coś podziałać w kierunku