Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. (/Temat-Oogladanie-filmow-Najlepszy-sposob-3657)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Aceq - 30-03-2010 17:25

szukaluble i to działa bo mi nie bardzo


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Alexzus - 30-03-2010 23:05

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>403 Forbidden</title>
</head><body>
<h1>Forbidden</h1>
<p>You don't have permission to access /xmlhttp.php
on this server.</p>
<p>Additionally, a 404 Not Found
error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.</p>
<hr>
<address>Power MOD by linuxpl.com Server at http://www.zarabiam.com Port 80</address>
</body></html>

Nie będę specjalnie do mojego dostawcy iść bo mi wsiokerz nie idzie o.O. Zwłaszcza że mam 15 lat i to raczej nie ja zarządzam moim internetem, a znam się na tym jak nie wiem co :P Gratuluje, właśnie stracili 1 użytkownika..


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - szulakaluble - 30-03-2010 23:34

(30-03-2010 17:25)Aceq napisał(a):  szukaluble i to działa bo mi nie bardzo

No jakby nie działało to bym nie pisał:> szczerze to nie mam pojęcia czemu ci nie działa skoro robisz tak jak ja... może wpływ na to ma aplikacja której używasz do połączenia z internetem ja mam autoconnecta (ale to tylko hipotetyczne moje myślenie)


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - matid20 - 31-03-2010 07:57

u mnie na początku działało, oglądałem filmy, ale teraz już nie mogę obejrzeć ? O co chodzi?


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Marcos2233 - 31-03-2010 10:26

U mnie na operze nie działa ale na Internet Exlorer śmiga aż miło Smile


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Aceq - 31-03-2010 13:40

spróbuje na IE moze sie uda


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - 13przemo94 - 31-03-2010 15:39

U mnie działa ale teraz mam inny problem... Sad Oglądam sobie filmik i w pewnym momencie się zacina i dalej już nie chce ruszyćSad Raz czekałem nawet godzinę żeby zobaczyć czy się dalej załaduje ale nic z tego... Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Mam neta radiówkę 4mb


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Alexzus - 31-03-2010 19:53

A ja skorzystałam z poradnika z innej strony i filmik się włączył, ale najgorsze jest to że gdy po zalogowaniu się na lockerz próbuję zmienić stronę to wywala mnie, muszę logować się od nowa i odnosi mnie tam gdzie kliknęłam wcześniej.. Kurcze wywaliło mnie jak miałam wpisywać captche :'(( wiedziałam że tak będzie.. Wywala nawet jak np zaloguję się na stronę głowną i widzę 'my locker' tylko przez ułamek sekundy..


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - Andaramuxo - 31-03-2010 20:05

Czy jak ktoś ma radiówkę to zadziała ten sposób? Jak narazie widzę to nie...


RE: Ooglądanie filmów !!! Najlepszy sposób. - MareKSG - 31-03-2010 20:17

też mam pewien problem... co chwilę po obejrzeniu filmu zamiast kodu do przepisania wywala mnie do strony logowania... Próbowałem na Google Chrome i na Mozilli (na IE nie działają filmy) i czasami film przy którym pojawia się catpacha (czy jakoś tak) na mozilli to na google chrome się nie pojawia i tak w kółko... Na jednym naliczy PTZ na drugim nie. Ale po większości filmów wywala mnie do logowania...