Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Krzysztofer666 - 27-01-2018 19:49

zarejestrowany z refa Tongue cel dogonić mentoraTongue


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 27-01-2018 20:40

(27-01-2018 19:49)Krzysztofer666 napisał(a):  zarejestrowany z refa Tongue cel dogonić mentoraTongue

Dziękuję za skorzystanie z mojego reflinku. Plan ambitny trzymam mocno kciuki Big Grin

btw: Twoje sygnatura nie jest klikalna musisz dodać link pod banerek Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - czarnykarol - 30-01-2018 03:09

Takie pytanko,probowal ktos zgarnac kaske korzystajac ze swoich produktow finansowych? Jakas lokata czy inne konto.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - homamade - 30-01-2018 13:16

strasznie duza prowizja za wplate poprzez sms


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 30-01-2018 19:00

(30-01-2018 03:09)czarnykarol napisał(a):  Takie pytanko,probowal ktos zgarnac kaske korzystajac ze swoich produktow finansowych? Jakas lokata czy inne konto.

Nawet sam admin serwisu testował na samym sobie niektóre produkty. No darmowe chwilówki maja dopisek: Realnie darmowa pożyczka - rekomendacja sejfik.com!

(30-01-2018 13:16)homamade napisał(a):  strasznie duza prowizja za wplate poprzez sms


Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Krzysztofer666 - 30-01-2018 19:11

ile można dostać poleconych kupując konto vip?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 30-01-2018 19:28

(30-01-2018 19:11)Krzysztofer666 napisał(a):  ile można dostać poleconych kupując konto vip?

Kompletnie nie ma na to reguły. Ja posiadam FULL VIP i w tym podwójny priorytet ref a w styczniu otrzymałem 12 ref z VIPa. Wiec mega teoretyzując zwykły VIP z 5 by dostał. Ale moim zdaniem refy z VIPa są słabe... Mało kto zostaje aktywny. Najlepsze moje refy są z właśnie tego forum bo czytając watek mniej więcej wiedzą czego mogą się spodziewać a jak ktoś zapisuje się z czystego to najczęściej nic nie kuma i olewa serwis.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - czarnykarol - 30-01-2018 21:46

Ale ja chce splacac normalnie z konta po jakims dniu czy dwoch


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - homamade - 31-01-2018 17:22

chodzi mi o to ze , jezeli chcesz kupic punkty przez sms to wyslajac sms za np 30 zl dostajesz tyle punktów ze mozesz je sprzedac za 6 zl, wiec mocno nie oplacalne


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 31-01-2018 18:12

(31-01-2018 17:22)homamade napisał(a):  chodzi mi o to ze , jezeli chcesz kupic punkty przez sms to wyslajac sms za np 30 zl dostajesz tyle punktów ze mozesz je sprzedac za 6 zl, wiec mocno nie oplacalne

Zajrzyj tutaj a zobaczysz że może być względzie opłacalne:

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Najskuteczniejsze-zarabianie-na-PTP-zainwestuj-28zl-i-zarob-70zl-78998

Oraz

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Jak-zamienic-spora-ilosc-sms-premium-na-gotowke-bez-ryzyka-69080