Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - ElWariato - 12-08-2018 23:57

I ciągle kicha, nie działa wrrrr


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - rectual - 14-08-2018 23:29

Na Facebooku pisałem z sejfikiem, wszystkie bazy danych zarobki kampanię itp mają na swoich dyskach nikt nic nie straci. Aktualnie zmieniają serwery, z jednego dostawcy do drugiego (lepszego) . Tak więc trzeba czekać cierpliwie. Pozdrawiam


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - ElWariato - 18-08-2018 09:43

Od wczoraj wszystko hula


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 28-08-2018 22:27

Sejfik już na ostatecznym serwerze Smile


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - boss_nass - 30-08-2018 17:19

Może i na ostatecznym, ale znów niedziałającym.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Olszi - 30-08-2018 19:59

(30-08-2018 17:19)boss_nass napisał(a):  Może i na ostatecznym, ale znów niedziałającym.

Śmiga.


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - TSilver - 31-08-2018 14:27

tak Smile raczej nie będzie tam problemu więcej


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Doorm - 15-09-2018 09:12

Ma ktoś jakieś strony zagraniczne gdzie ptp z sejfika działa?


RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 16-09-2018 22:20

(15-09-2018 09:12)Doorm napisał(a):  Ma ktoś jakieś strony zagraniczne gdzie ptp z sejfika działa?

Weź pod uwagę że wejścia z zagranicy sa bardzo słabo płatne:

Cytat:Otrzymasz 0.25 kredyta za unikalne kliknięcie w każdą z reklam w rotatorze raz na 24 godziny gdy wejście nastąpi z terytorium Polski i 0.05 kredytka gdy wejście będzie spoza Polski.



RE: Sejfik.com- Dorabiaj przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - marek_____ - 16-09-2018 22:32

Ktoś mi powie, czy wykupienie VIPA pod kątem darmowych poleconych ma w ogóle sens? Szarpnąłem się na VIPA + pakiet rozszerzonych poleconych za jakieś 25zł i jak na razie przez 20 dni wpadło mi tylko 6 poleconych, którzy zarobili 12gr, więc kicha. Czy na dłuższą metę jest sens, czy dać sobie spokój?