Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 16:50

Najnowszy osobisty dowód wypłacalności serwisu


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 08-03-2013 18:17

(08-03-2013 14:05)blazejwiecha napisał(a):  (...) zarobek na tym serwisie jest bardzo mozolny dlatego tez piszę tutaj tego posta za którego podobno mam dostać 3 grosze oraz 1000 punktów. Ile w tym prawdy okaże się pewnie za chwilę. (...)

Z tego co ja się orientuje to za napisanie opinii ponad 1000 znaków masz doliczone do konta 3 gr, żadnego tysiąca punktów nie ma i jest to jasne napisane. Smile Moim zdaniem masz za duże wymagania jeśli chodzi o zarobki na klikaniu. Najlepiej to by się chciało tylko klikać i zarabiać kokosy bo po co chodzić do pracy!


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 18:20

(08-03-2013 18:17)administrator00 napisał(a):  
(08-03-2013 14:05)blazejwiecha napisał(a):  (...) zarobek na tym serwisie jest bardzo mozolny dlatego tez piszę tutaj tego posta za którego podobno mam dostać 3 grosze oraz 1000 punktów. Ile w tym prawdy okaże się pewnie za chwilę. (...)

Z tego co ja się orientuje to za napisanie opinii ponad 1000 znaków masz doliczone do konta 3 gr, żadnego tysiąca punktów nie ma i jest to jasne napisane. Smile Moim zdaniem masz za duże wymagania jeśli chodzi o zarobki na klikaniu. Najlepiej to by się chciało tylko klikać i zarabiać kokosy bo po co chodzić do pracy!
Mały błąd faktycznie , a co do zarabiania na klikaniu to jasne że byłoby to bardziej opłacalne gdyby były na tym kokosy i na pewno wtedy by to przyciągnęło większą rzeszę ludzi Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 18:27

(08-03-2013 18:17)administrator00 napisał(a):  
(08-03-2013 14:05)blazejwiecha napisał(a):  (...) zarobek na tym serwisie jest bardzo mozolny dlatego tez piszę tutaj tego posta za którego podobno mam dostać 3 grosze oraz 1000 punktów. Ile w tym prawdy okaże się pewnie za chwilę. (...)

Z tego co ja się orientuje to za napisanie opinii ponad 1000 znaków masz doliczone do konta 3 gr, żadnego tysiąca punktów nie ma i jest to jasne napisane. Smile Moim zdaniem masz za duże wymagania jeśli chodzi o zarobki na klikaniu. Najlepiej to by się chciało tylko klikać i zarabiać kokosy bo po co chodzić do pracy!

Jaki masz nick w Sejfiku bo nie widzę twojego podania pod tym nickiem jaki masz na forum.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 18:27

proxydark


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-03-2013 18:37

(08-03-2013 18:27)blazejwiecha napisał(a):  proxydark

Premia dodana


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - blazejwiecha - 08-03-2013 18:38

(08-03-2013 18:37)MrocznyKILL napisał(a):  
(08-03-2013 18:27)blazejwiecha napisał(a):  proxydark

Premia dodana

dzięki


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 08-03-2013 19:02

(08-03-2013 18:20)blazejwiecha napisał(a):  Mały błąd faktycznie , a co do zarabiania na klikaniu to jasne że byłoby to bardziej opłacalne gdyby były na tym kokosy i na pewno wtedy by to przyciągnęło większą rzeszę ludzi Smile

No to jest oczywiste, że wtedy rzesza klikaczy by się rozrosła, tylko reklamodawcy patrzą raczej na to aby zareklamować się tanim kosztem, a administracja sejfika czy innych serwisów do interesu raczej nie będzie dokładać bo wtedy i dla nich przestałoby to być opłacalne.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-03-2013 16:19

Odbiegając nieco od dyskusji Wink chciałbym podziękować za liczne rejestracje z reflinku oraz przypominam osobom które wybrały ten link że mogą liczyć na moją pomoc Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 09-03-2013 17:55

No jak miałbym do wyboru rejestracje z czystego linku i z czyjegoś polecenia to co skorzystałbym z drugiej opcji bo co za różnica i tak mnie to nic nie kosztuje a przy moich klikach jeszcze ktoś prócz mnie może zarobić, pewnie nie jest to dużo ale zawsze coś.