Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po lipcowym restock'u! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po lipcowym restock'u! (/Temat-Juz-po-lipcowym-restock-u-10000)

Strony: 1 2 3 4


RE: Już po lipcowym restock'u! - wodnik1990 - 09-07-2010 09:16

Ehh myślałem że jak w maju wszystko chodziło bez zająknięcia to teraz też będzie dobrze. Dziwne to było. Słyszałem na TS'ie, że już jest restock, a ja wchodzę i u mnie nic. Dopiero po chyba 6 odświeżeniu włączyło mi się logowanie. Potem też ledwo wszedłem w BWL i jakimś trafem zgarnąłem jeszcze $25... Nie tak to miało wyglądaćUndecided


RE: Już po lipcowym restock'u! - Yanke$ - 09-07-2010 09:28

Mimo błędów stronki i lagów okropnych, nie narzekam Big Grin To był mój pierwszy restock, i wygrałem spodenki. Jestem ogólnie zadowolony - ani razu nie było odyssa Smile Miałem brać 25 $ ale już nie było to hapsnąłęm gacie. Teraz tylko czy anulują:]

Oto link do spodenek - http://www.zappos.com/rideshopshop/n/p/p/7612656/c/237584.html?zv=74
[Obrazek: 1150578-p-DETAILED.jpg]


RE: Już po lipcowym restock'u! - Jumper002 - 09-07-2010 09:29

to byl moj pierwszy restock na ktory czekalem... no i... sie doczekalem, probowalem upolowac 200 $ po 20 sekundowym lagu jeszcze udalo mi sie kliknac w 200 $, bo bylo dostepne, ale potem znow dostalem laga i darowalem sobie 200 $ potem z paypala zostalo tylko 50 $ i 25$, coz... klklem w 50$ i znowu lag... musialem znowu je sobie podarowac, ale na szczescie chociaz 25 $ bez duzych problemow udalo mi sie zamowic.


RE: Już po lipcowym restock'u! - gary126 - 09-07-2010 09:34

Nie ma to jak iść na piwo z kumplami zamiast siedzieć w domu i coś wygrać ehh !!


RE: Już po lipcowym restock'u! - Nayare - 09-07-2010 10:48

(09-07-2010 09:16)wodnik1990 napisał(a):  Ehh myślałem że jak w maju wszystko chodziło bez zająknięcia to teraz też będzie dobrze. Dziwne to było. Słyszałem na TS'ie, że już jest restock, a ja wchodzę i u mnie nic. Dopiero po chyba 6 odświeżeniu włączyło mi się logowanie. Potem też ledwo wszedłem w BWL i jakimś trafem zgarnąłem jeszcze $25... Nie tak to miało wyglądaćUndecided
Wodniku, tak naprawde to jak krzyknal ktos "restock" to jeszcze on sie nie zaczal, dlaczego? Otoz oni wtedy zamkneli redeem, a oznaczaloby to, ze juz jest, ale jednak servery nie wytrzymywaly i rozpoczelo sie to MAX 10 sekund po tym zajsciu, wiec tak naprawde wbiles w czasie.
Ja osobiscie zaliczam restock do udanych.
Styczen - 25$, Luty, Marzec - ban, kwiecien - ruskie boty | tapeta^^. Maj - 75$, a teraz 50$ ogolnie sie ciesze, ze przeminal najczarniejszy okres uzytkowania lockerz ^^


RE: Już po lipcowym restock'u! - paskur - 09-07-2010 10:54

Ten restock był dla mnie największą porażką.
Przekampione kilka nocy.
Odświeżam ptzplace nie ma nic, odświeżam jest restock - byłem od razu - 0 spóźnienia.
I huja!
Nie zalogowało mnie przez 20 minut.
Nie rozumiem jak niektórzy zgarnęli coś z 2 kont jak ja nawet na 1 nie mogłem się zalogować.
Na żadnym restocku tak nie było, abym nie mógł się zalogować.
Porażka Kurwa mać.
Na poprzednim restocku zamówiłem 75$ na luzie i 0 laga w porównaniu z tym co było wczoraj!
Czy ktoś jeszcze nie mógł się zalogować?


RE: Już po lipcowym restock'u! - tomsonFCB - 09-07-2010 11:15

Ja się nie mogłem zalogować jak większość ale kilka sekund czekałem potem wbiłem w electronics i od razu brałem kamerkę bo to był mój cel i się udało.


RE: Już po lipcowym restock'u! - wesolutki - 09-07-2010 11:33

Kolejny kac wyparł restock... ehh szkoda bo następny może mieć już wyższe ceny, gz dla wszystkich którym udało się coś zgarnąćSmile


RE: Już po lipcowym restock'u! - omisiu - 09-07-2010 11:39

Ogólnie restok pełen lagów. Klikałem już w reredem przy laptopie dell wywaliło mnie. Później iPod 16GB też wywaliło do logowania, spodnie nawet nie chciało mnie na reedem wziąć więc ostatecznie wziąłem pierwszą tepetkę.

EDIT1 To jest mój trzeci restock lecz pierwszy na którym coś wygrałem Smile


RE: Już po lipcowym restock'u! - Squall112 - 09-07-2010 11:42

No to teraz moja przygoda na tym restocku Big Grin

Wbijam na reedem nic się nie dzieje...odświeżam i zamknięte reedem, odświeżam...otwarte reedem i tak z 10 razy Big Grin emocje były ogromne i odświeżam z 20 raz i zamknięte, pomyślałem zapewne znowu zaraz będzie otwarte, odświeżam a tu restocck !!!! dobra szybko się próbowałem zalogować ale miałem spowolnione ruchy od tego shoku że jest już restock, ale dobra zalogowałem się....odrazu na paypale wbiłem i co widze ? 200 , 50 , 25 dostępne no to biore 200...........F*ck ! wywaliło mnie do nagród dobra to biore już te 25, wybieram Poland i alt+J (autofill) i wypełnił mi wszystko oprócz kodu pocztowego no dobra wpisałem kod i chaptcha i klikam zaby wziąść , i co i co ? Lag okropny !!! z pół minuty czekałem jak nie wiecej ale wkońcu się wgrało i wziołem...pkt odjęte więc nie jest źle Smile
To był mój 3 restock i druga wygrana w tym drugi paypal25 Smile