Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! (/Temat-Rozmowa-z-Adminem-QDay-pl-w-sprawie-opozniania-sie-QStock-u-specjalnie-dla-LFE-10284)

Strony: 1 2


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Pieszczoch - 22-07-2010 13:52

Tentego ze mną rozmawiałeś Wink
Nie wiedziałem że nagrywasz i złapałeś nas podczas "O jezu!!" - ogólnie szkoda że w publikę poszło jak biegano w biurze T_T

PS. Tak na przyszłość informacja - nam to nie przeszkadza ale inne firmy mogą się pokusić o pozew. Jak nagrywasz rozmowę to powinieneś nas o tym powiadomić i zapytać nas o to czy się zgadzamy. Nas to możecie nagrywać ile chcecie, fajnie się później z samych siebie pośmiać

Pozdrawiam
Qszczoch Wink


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Razer - 22-07-2010 14:04

Przepraszam - mój błąd Wink Niestety często kontaktów do takich firm jak Twoja nie posiadam bądź po prostu nie nagrywam takich konwersacji - bo gdy dzwonie, to dzwonie w imieniu własnym, a tym razem dzwoniłem w imieniu forum.

Cóż tu dużo mówić, ogólnie po tej rozmowie myślę, że załapaliście respect'a i tyle Wink Bo po prostu jesteście przystępnymi ludźmi a nie nadętymi fokami z TakeAGift.pl, pozdro dla Waszej ekipy.


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Pieszczoch - 22-07-2010 14:08

I tak strzelam Focha!

Mogłeś powiedzieć, że nagrywasz to bym ogarnął fryzurę, umył zęby i założył lepsze buty. A tu dupa Tongue

Tak na poważnie, to stałem nad robosem i dodawaliśmy właśnie ID nagród podczas nawału jaki użytkownicy zrobili to trochę utrudniało ;<
Już nie wspomnę że robos spóźnił się na basen na który miał iść z żoną i dziećmi - pewnie dostał patelnią w domu za to Wink


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Xkoniak - 22-07-2010 14:13

haha ! Szczeciński humor Big Grin Jak ja go kocham :-).

Dodam jeszcze to że na kolejnym QStock'u nie powinno być aż takich lagów ponieważ Qday powiększa HTTP do 250 000 - 300 000 tys zapytań na sekundę Wink


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - cezar_baron - 22-07-2010 14:24

dobra robota Smile


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Bandito821 - 08-08-2010 09:18

coto jest 4 h jak ja ostanio na restock czekalem 6 h Smile na lockerz


RE: Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Szymik - 08-08-2010 10:47

Dziękuje dobranoc. Wiedziałem żeby nie bawić się w qday.pl ;p


Rozmowa z Adminem QDay,pl w sprawie opóźniania się QStock'u - specjalnie dla LFE! - Kilol - 11-03-2011 01:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.