Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reeestock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Reeestock! (/Temat-Reeestock-10734)

Strony: 1 2 3


RE: Reeestock! - MareKSG - 22-07-2010 22:37

[youtube]QUi52yXneIs[/youtube]


RE: Reeestock! - rosa1822 - 23-07-2010 08:42

@MareKSG

wielki "+" za filmik


RE: Reeestock! - BartuS - 23-07-2010 09:09

Ale powiem tak: MACIE SWOJE NAGRODY ! Wydaliście $$$ w SHOPie, i jakby Wam ich nie dali, okradli by was. P.S. Mam info od Lockerz, że każde zamówienie powinno być zrealizowane. GZ iPada ;d


RE: Reeestock! - haggard - 23-07-2010 09:15

No nie wiem. Formularz miał wyglądać inaczej a co do czego to dali jakieś ukryte Tongue tyle ze autofill nie działał.


RE: Reeestock! - dawid0810 - 23-07-2010 09:16

Ok czyli co zadziałało, a co nie? Czego sie spodziewać na generalnym restocku?


RE: Reeestock! - MotorniczyTramwaju - 23-07-2010 09:23

Dodam jeszcze, że gdy wszedłem w Electronics to nie było już netbooków w kolorach czerwony i biały, jakby w ogóle ich nie dali. A wszystko inne było na zielono Smile


RE: Reeestock! - MareKSG - 23-07-2010 09:47

Tak samo było z paypalami... wszedłem od razu, gdy rozpoczął się restock i był paypal tylko 25$


RE: Reeestock! - Tech - 23-07-2010 10:52

(23-07-2010 09:47)MareKSG napisał(a):  Tak samo było z paypalami... wszedłem od razu, gdy rozpoczął się restock i był paypal tylko 25$

Nie zdziwiłbym się gdyby specjalnie zabrali te paypale. Od taka złośliwość dla tych co kupili coś w shopie na fałszywy adres i chcieli duże paypale.


(23-07-2010 09:09)BartuŚ napisał(a):  Ale powiem tak: MACIE SWOJE NAGRODY ! Wydaliście $$$ w SHOPie, i jakby Wam ich nie dali, okradli by was. P.S. Mam info od Lockerz, że każde zamówienie powinno być zrealizowane. GZ iPada ;d

Nie wiem, co to za info masz, ale na retro shopowym, mimo płacenia, większość (tak nawet USA) dostała cancella z niewiadomych przyczyn (oczywiście nie napisali nikomu konkretnego powodu). No a teraz jak ktoś używał autofillów to pewnie też cancell. Miejmy nadzieję, że motorniczemu nie anulują Big Grin


RE: Reeestock! - haggard - 23-07-2010 10:59

No, ale teraz jest te ich zabezpieczenie. Czyli ci co w nie podpadli na tym restocku, czyt. nie uzyli js/autofilla to powinni dostać.


RE: Reeestock! - Vesperus - 23-07-2010 11:48

Czy na restocku był inny formularz ? Czy jakiś autofill zadziałał ? Jak wypełniliście dane ?

Pytanie do motorniczytramwaju - Czy masz jakąś rodzinę za granicą że zamówiłeś IPada ?