Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Taskera-Film-Admin-Magnus-11712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Monster - 17-08-2010 20:48

Gdyby ktoś chciał pełną wersję programu to tutaj mam klucz:

Name: XeSfromNNC
Serial: 4904T0394

Pozdro Smile


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Sonny - 18-08-2010 01:24

Dzięki Monster + dla ciebie
Ale i tak u mnie nie działa poprawnie,po kliknieciu na record pojawia się to "Star Windows Recorder Failed" może robie coś źle?


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Raziel - 18-08-2010 09:42

nie robisz nic źle, po prostu masz siódemke albo viste Smile masz linka do innego Taskera. Jest bardziej rozbudowany, ale też łatwy w obsłudze. Trzymaj:
Jitbit Macro Recorder
Mam nadzieję, że się przyda


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Hoffman - 18-08-2010 10:45

Popieram, miałem ten sam problem, po ściągnięciu programu podanego przez Raziela wszystko już było dobrze, ale ktoś po usuwał te posty.. ;p


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Raziel - 18-08-2010 11:40

reputa też usunęło Big Grin


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Sonny - 18-08-2010 15:53

Dzięki za dawnload Raziel plusik dla Ciebie


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Sonny - 18-08-2010 17:10

Raziel mam malutki problem z tym programem wypełnia dobrze wszystko oprócz kraju,na forumowym restocku gdy nagram cały formularz razem z krajem,potem znajde inny symulator http://italialockerz.altervista.org/simulazione/prizedetail.php i tam biore playback wypełnia wszystko dobrze ale wybrał kraj Portugal a nie Poland,czy to na restocku będzie? bo nie wiem czy wypełniac kraj przez ctr + f


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Raziel - 18-08-2010 18:28

U mnie wszystko śmiga, kraj elegancko wypełnia. Gdyby wybrało Portugal musisz być na to przygotowany i tak jak napisałeś szybko zmienić za pomocą ctr + f


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Aceq - 21-08-2010 10:15

super poradniczek jak naprawie kompa to napewno sobie skonfiguruje! +


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Miu - 23-08-2010 20:19

sciągnałem z linka,filmik bardzo mi pomógł w konfiguracji,dzięki bardzo.dla magnusa i admina plusy za pracę.