Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Userbar - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Userbar (/Temat-Zamkniety-Userbar-118)

Strony: 1 2 3 4


RE: Userbar - Marello - 23-11-2009 19:25

Jutro będę miał chwilę wolnego czasu coś pokombinuje Big Grin

A takie jeszcze mam Tongue:

Podgląd (słaba jakość)

1.[Obrazek: lockerz1.gif]

2.[Obrazek: lockerzl.gif]

Właściwy link (dobra jakość)

1. http://img406.imageshack.us/img406/3615/lockerz1.gif

2. http://img101.imageshack.us/img101/9926/lockerzl.gif


RE: Userbar - KiMaHri - 24-11-2009 14:04

czytaj kolego dokładniej oke?Smile ja przeciez wiem ze userbery tak mają ale sygna z tym efektem wyszła słabiutko tak jakbys sygne tez robil w programie typu BeltGenerator... oto mi chodzi ... i przepraszam cię bardzo ale na tych rzeczach to sie co nieco znam Tongue ja do userbarów nic niemam ale mówie o samej sygnie Tongue


RE: Userbar - Marello - 24-11-2009 14:12

kto robił te sygne bo ona wcale mi sie niebardzo podoba wygląda jak robiona w tym on userbarów <---Kimahri twoja wypowiedz. Ty coś z tego rozumiesz?

Znasz się nieco?... "ale według mnie te rozjasnienie takie to marny pomysł^^" <--- kimahri. To takie rozjaśnianie, to efekt szkła.


RE: Userbar - KiMaHri - 24-11-2009 14:17

co niezmienia faktu ze badziewnie wyszedł Tongue Wiem co to efekt szkła ale ja rzadko uzywam tych nazw w jakim kolwiek efekcie Smile daj poprostu na pokój sygna ci nie wyszła starySmile


RE: Userbar - Marello - 24-11-2009 14:27

Rzadko używasz nazw ha ciekawe, to tak ja bym się "znał" np na mechanice i mówił auto się zepsuło, ale wiem co się stało wiem wiem znam się, poleciał dym z tego takiego pod maksa na przodzie auta.


RE: Userbar - KiMaHri - 24-11-2009 14:39

czy ty chcesz wojne wywołać ? ja tylko mówie ze mi sie ona niepodoba a jak masz z tym jakiś problem to twój problem ..


RE: Userbar - Marello - 24-11-2009 14:41

Grozisz mi ? Wiem, że ci się nie podoba i to mi lata tylko chodzi mi o to, że się chcesz naukowo wypowiadać o czymś o czym nie masz bladego pojęcia.

Dobra koniec nie odp już


RE: Userbar - KiMaHri - 24-11-2009 14:47

ja nikomu niegroże Morello tylko mówie:Smile a udoowadniac nikomu nic niemusze bo wiem co potrafie^.^ koniec Smile


RE: Userbar - Kleszczman - 25-11-2009 14:27

No no jeden dzień mnie nie było a mi się tu praktycznie pogryźli hehehehehe Wink
A wracając do tematu to Marello userbary wyszły jak trzeba tylko musisz poszukać innej czcionki. Ta jest zdecydowanie za gruba.

P.S. Sugestia od photoshop`owca Wink


RE: Userbar - Marello - 25-11-2009 15:03

To może podasz mi jakąś sprawdzona nazwę jakiejś fajnej ;D A i jeszcze poszukuje patterna w paski tego do userbarów Tongue