Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia (/Temat-General-Redemption-z-jednym-znajomym-wrazenia-14090)

Strony: 1 2 3 4


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - matiss34 - 25-09-2010 00:38

lol widze ze PP rozeszly sie szybciej niz nanoWink nie oplaca sie do BWL wbijac elekronika THANK YOU
(wygralem juz 2 nano z lockerz)


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - BartuS - 25-09-2010 07:21

NIEEEE KURWAAA... Poszedłem spać, bo myślałem, że dziś nie będzie... A takie ładne nagrody są. Mam nadzieję, że mój żal pokryje te 50$ ;d


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Lubelak - 25-09-2010 07:22

ja zaspałem nie wiem kiedy zasnołem ;///// ;(


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - BartuS - 25-09-2010 07:23

No, ale czekam na koszuleczke, i Restock UW w czwartek za tydzień ;d


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Lubelak - 25-09-2010 07:24

tak mam nadzieje że coś będzie
bo teraz to porażka zaspać niekontrolowanie restock


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Bolt - 25-09-2010 07:25

Super restock. Jakbym zdecydowal się pójść spać 20 minut później to bym tak sądził Sad


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - pitfromhell - 25-09-2010 07:37

Dla mnie restock w dechę Big Grin Wbiłem 4-5 sekund po rozpoczęciu, niestety nie było większego Paypal'a niż 25$, ale nie myślcie ze narzekam, strasznie się cieszę Smile
To mój 2 PP 25$, w tym tygodniu, no w ciągu 8-9 dni Big Grin


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Xanthi - 25-09-2010 07:39

Mi tam się nie spodobało że pre redemption alarm był tak wcześnie... Po raz kolejny PP 25$, bo wywaliło z 50$... Ja to nie wiem co to za tendencja, że elektronika się trzyma dłużej od PayPal'i Big Grin


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - DonHoracy - 25-09-2010 07:42

Restock był generalnie udany + jeszcze info ponad 5min które rzuciłem na TSie przed restockiem Smile Współczuję tym niedowiarkom, którzy poszli spać. Swoją drogą Lockerz trochę zrobiło was w ch*ja, bo regulamin rzucili 20min przed restockiem w formie zwykłego newsa (nie wypunktowany jak zwykle) i w dodatku pod innymi newsami ze zmienioną datą dodania.


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Monster - 25-09-2010 08:52

Nie było regulaminu i się nie spodziewałem restocku, więc poszedłem spać. A teraz wchodze na lockerz i restock Sad Widzę że bez lagów się odbył, ale co tam czekam na koszulkę i na następny restock dla tapeciarzy.