Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 (/Temat-Darmowe-5000zl-dla-przedsiebiorcow-Bezzwrotna-pozyczka-Tarcza-4-0-168264)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Apps - 30-06-2020 15:00

Czyli reasumuję po 3 miesiącach składam wniosek i mam pożyczkę spłaconą ?

Ktoś może dokładniej zasięgał informacji na co może zostać przeznaczona, bo pod pojęciem "bieżących kosztów" można sporo rozumieć ?


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Twarzy - 30-06-2020 17:06

(30-06-2020 15:00)Apps napisał(a):  Czyli reasumuję po 3 miesiącach składam wniosek i mam pożyczkę spłaconą ?

Ktoś może dokładniej zasięgał informacji na co może zostać przeznaczona, bo pod pojęciem "bieżących kosztów" można sporo rozumieć ?

Nie trzeba składać wniosku o umorzenie pożyczki, będzie ona umorzona z urzędu jeśli spełnimy warunki.
https://bezprawnik.pl/umorzenie-pozyczki-5-tys-zl/

Koszty "bieżące" są dokładnie tym co wynika z ich nazwy: czynsz za lokal, wynagrodzenia pracowników, media, podatki, a nawet towary handlowy itp


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Apps - 30-06-2020 19:00

Trochę już poczytałem i rzeczywiście nie wygląda to źle, pytanie co jeśli nie wykorzystam wszystkich środków i jak z ewentualną kontrolą wydatkowanych pieniędzy.


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - joanna78 - 30-06-2020 19:32

Nie jest to sprecyzowane, ale można przedstawić w razie W, że wydałeś te środki na ZUS, podatek, reklamę i inne koszty. Wystarczy mieć działalność 3 miesiące i żeby środki były wydane +/- na koszty prowadzenia działalności. Jest to ładnie sprecyzowane w regulaminie pożyczki. Nie będzie żadnej kontroli Smile


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Admin - 03-07-2020 06:47

ta już oficjalnie nie trzeba, nawet przyszło mi powiadomienie:

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Anny 11, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
tel. 77 482 70 41
e-mail: [email protected]
www1: kedzierzyn-kozle.praca.gov.pl
www2: http://www.pup-kkozle.pl

UWAGA!!! ZMIANA PRZEPISÓW !!!

Przedsiębiorcy, którzy otrzymali pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej nie muszą składać wniosków o umorzenie pożyczki. Umorzenie będzie następowało automatycznie na podstawie informacji w CEIDG/KRS, jeśli przedsiębiorca spełni warunek umorzenia tzn. będzie prowadził działalność gospodarczą przez 3 miesiące od dnia udzielenia pożyczki (tj. otrzymania przelewu).Jednocześnie informujemy, że zawarta już umowa nie wymaga podpisania aneksu !!!

Kontakt:
telefon: 77 482 70 41
e-mail: [email protected]


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Markate - 30-07-2020 14:37

Dokładnie od kiedy trzeba było mieć działalność ? Mam od maja wcześniej była zawieszona, bo zajmowałem się spółka w UK .


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - mikiniki - 30-07-2020 15:07

(30-07-2020 14:37)Markate napisał(a):  Dokładnie od kiedy trzeba było mieć działalność ? Mam od maja wcześniej była zawieszona, bo zajmowałem się spółka w UK .

Działalność musi być założona przed 1 kwietnia 2020 r.
Ogólnie polecam, dostałem na kilka firm, w kilka dni po złożeniu wniosku, będę głosował za Panem Kaczyńskim teraz Jerk2Jerk2 impreza


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Markate - 30-07-2020 17:00

(30-07-2020 15:07)mikiniki napisał(a):  
(30-07-2020 14:37)Markate napisał(a):  Dokładnie od kiedy trzeba było mieć działalność ? Mam od maja wcześniej była zawieszona, bo zajmowałem się spółka w UK .

Działalność musi być założona przed 1 kwietnia 2020 r.
Ogólnie polecam, dostałem na kilka firm, w kilka dni po złożeniu wniosku, będę głosował za Panem Kaczyńskim teraz Jerk2Jerk2 impreza

Przygarnął bym sobie te 5k, chociaż i tak z rządu UK 3k wpada co miesiąc do października tam bardziej dbają o przedsiębiorców.

Nie da się zeedytować daty w CEDIG-u ? Wiadomo, zapłacić za to zus to w sumie tylko miesiąc.


Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Matixio - 31-07-2020 04:51

Czy ktoś sprawdza na co zostały wydane pieniądze cxy mogę je wypłacić całe z bankomatu inodlozyc ?? Do kiedy można złożyć wniosek o te 5k zl


RE: Darmowe 5000zł dla przedsiębiorców? Bezzwrotna pożyczka - Tarcza 4.0 - Admin - 31-07-2020 08:26

Program w dalszym ciągu jest aktywny więc możesz składać, wypłacić i odłożyć możesz bez problemu, nie ma żadnych wymogów dot. tego na co i do kiedy powinny być wydane, nie mniej z konta firmowego alkoholu i imprez lepiej za nie nie opłacaj Smile