Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zostań członkiem EKIPY Zarabiam.com ! (/Temat-Zamkniety-Zostan-czlonkiem-EKIPY-Zarabiam-com-1837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - adminek - 25-02-2010 13:59

chciałbym zostac tutorem :
za to ze wprowadzilem pomysł REPUTACJI :]
oraz za ilosc postów


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - stiopa - 26-02-2010 23:32

Zglaszam swoja kandydature jestem od listopada na forum i posiadam niezla wiedza zagadnien zwiazanych z lockerz.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - joke16 - 27-02-2010 19:10

Zwracam się do was ekipy forum z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury na tutora, myślę że nadaję się na to miejsce gdyż wiele wiem o Lockerz jestem tam zarejestrowany od listopada, a na forum od 12-31-2009. Spędzam bardzo dużo czasu na forum, zawsze pomagam w dziale pomoc, napisałem 2 poradniki, mam napisane 105 postów i ta wartość ciągle rośnie, zawsze zwracam uwagę, zgłaszam posty gdy są niezgodne z regulaminem, nie mam problemów z ortografią, punktów reputacji może mam niewiele lecz zawszę wszystkim pomagam. Wybierając mnie, zyskacie sumiennego tutora, a równolegle pozwolicie mi realizować moje plany związane z tym forum. Pozdrawiam Joke16


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Admin - 27-02-2010 20:59

Przypominam, że tylko podania wklejone w tym temacie są brane pod uwagę.

Admin


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - mikobro - 27-02-2010 21:37

Witam ;p
Chciałbym zgłosić swoją kandydature Smile
Na forum spędzam sporo czasu i dzięki waszej pomocy wiem dużo na temat Lockerz i nie tylko. Napewno jestem w stanie pomóc wielu osobom w rozwiązaniu ich problemów Smile
To co powiem bedzię troche nieskromne ale myśle że się nadaje na bycie tutorem Big Grin Mogę zapewnić że jestem godną zaufania i odpowiedzialną osobą ;p
Pozdro

Ps. Info dla Admina. Jeśli nie jesteś Adminem nie czytaj tego i nawet na to nie patrz Big Grin
[Sorki za wiadomość na PW ale zmylił mnie post w innym wątku też o rekrutacji tutorów. Mam nadzieję że to nie wpłynie na moja kandydature Wink]


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Zythus - 27-02-2010 21:44

Witam szanowną ekipę "zarabiam.com" .
Chcę zgłosić swoje podanie na tutora. Marzę o tym od dawna. Udzielam się na forum, jestem aktywny, także codziennie jestem na TS'ie. Nie szumię.
Proszę o rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam,
Zythus


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Admin - 27-02-2010 23:56

Reedo zostaje tłumaczem , prawdopodobnie po wekkendzie wybiore osobe na pozycje tutora do tego czasu proszę śmiało wklejać swoje podania.

Zythus został tutorem.

Temat aktualny.


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Karpik - 28-02-2010 18:30

WITAM!!!

Mam zaszczyt złożyć podanie na TUTORA polskiego forum o serwisie LOCKERZ. Spełniam wszystkie wymienione przez ADMINA wymagania.

Dlaczego ja?
Staram się pomagać innym we wszystkich dziedzinach, zaczynając od Lockerz po zupełnie inne tematyki! Regularnie odwiedzam kanał TS i udzielam się na nim. Jestem doświadczonym LockerzManiakiem i znam się na kilku rzeczach. Posiadam wiele wolnego czasu, oraz koncepcji na rozwój forum. Na kanale TS staram się pomagać wszystkim początkującym, oraz tym, którzy potrzebują pomocy Wink

Dzięki za stracenie waszego cennego czasu na przeczytanie Tongue


RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - Daminn - 28-02-2010 20:12

Również zgłaszam swoją kandydaturę.
Na forum jestem od nie dawna, ale szybko się zadomowiłem. Udzielam się i doradzam nowym. Na moderacji znam się nie od dziś.
Przemawia za mną:
+ Na forum jestem codziennie i przesiaduje na nim kilka godzin.
+ Rzetelność i zgranie z ekipą.
+ Nie mała wiedza na temat serwisu Lockerz.com
+ Dyspozycyjność

Pozdrawiam Daminn
Rekomenduje Zythus



RE: Zostań Tutorem zarabiam.com ! - DonHoracy - 04-03-2010 01:58

No to i ja zgłoszę się na tutora. 100 postów wybiło wczoraj, staram się pomagać userom jak mogę, oczywiście tych "mniej inteligentnych" pomijam Wink Jestem członkiem forum od początku grudnia więc mam trochę doświadczenia. Przeżyłem nie jeden restock z TSem i adminem Wink Znam podstawy angielskiego i całkiem nieźle idzie mi tłumaczenie niektórych tekstów. Mam nadzieje, że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie.