Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? (/Temat-Rozwiazane-Za-ile-fakeow-moge-dostac-bana-271)

Strony: 1 2 3 4


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Kleszczman - 09-12-2009 18:05

Jeśli robiłeś je na jednym kompie (IP zmienia się tylko po części) to i tak jest bardzo duże prawdopodobieństwo że fake`i Ci zbanują a na głównym koncie wyzerują PTZ mówiąc że dają Ci drugą szanse Tongue


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - JUMPER - 10-12-2009 22:59

w kawiarenkach internetowych czy jak sie tam to pisze ;p to chyba jest to samo ip i jesli ludzie beda przychodzic i sie rejerstrowac tam to co? kazdemu konto zbanuja bo nie maja neta?


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - stiopa - 11-12-2009 11:10

tak samo jest w firmach,szkołach duzo osob sie rejestruje z jednego IP .


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Admin - 11-12-2009 11:17

jak wiekszosc z tych osob bedzie korzystac ze swoich kont to pewnie nie bedzie problemu jednak jesli będą to same martwe konta to...


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - adamsonm - 11-12-2009 14:16

napisałem do nich, ze chce aby usuneli mi konta zalozone z mojego ip, poniewaz mam 2 prawdziwe zalozone u kolegi i podalem maila podanego na tamtym koncie. niestety nie ida maila do [email protected] wiec wysłalen na ifo i support zobaczymy co zrobią.


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Joker - 11-12-2009 15:34

adamson jak zalozyles 2 konta z jednego ip to nic nie szkodzi, moze byc do 5 kont z jednego ip.


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - adamsonm - 11-12-2009 19:39

założyłem ze 20 z jednego ip


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Razer - 11-12-2009 21:42

To bye bye z lockerz.com zapewne Tongue


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Joker - 12-12-2009 09:58

No niestety.. Musisz ich ładnie przeprosić to może pozwolą Ci dalej zdobywać punkty;> (od 0 oczywiście)


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Marello - 12-12-2009 12:52

Raczej nie dadzą drugiej szansy ;D