Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! (/Temat-2-Miliony-PTZ-do-wygrania-w-Play-29130)

Strony: 1 2


RE: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Magnus - 27-02-2011 21:03

Kiedyś każdy miał każdy filmik obejrzany.Teraz już tak nie oglądamy (przynajmniej ja).Wielu z Was znudziło się pewnie oglądanie i czekanie na przepisanie kodu captchy.Może by lockerz zrobiło nowy projekt mam na myśli Gry Smile słuchanie muzyki "mp3".Mają dużo hajsu mogą dużo zdziałać.Ostatnio zainwestowali w plixy (zdjęcia na lockerz).


RE: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Tazune - 27-02-2011 21:37

Heh wygrać to by było coś Big Grin za tyle PTZ bd jakieś 5 konsolek PS3


RE: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Burned - 27-02-2011 23:12

2 tys. PTZ to mało, do tego szansa minimalna, mogliby coś lepszego wymyślec.


RE: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Tech - 27-02-2011 23:27

(27-02-2011 21:03)Magnus napisał(a):  Może by lockerz zrobiło nowy projekt mam na myśli Gry Smile słuchanie muzyki "mp3".

Właśnie coś z tymi grami ucichło. Nawet kiedyś chyba pisali, że pod koniec jakiegoś tygodnia wrzucą i dupa ;f Była tylko ta jedna gierka z helikopterkiem, ale się PTZ nie dało zdobyć tam.

Co do muzyki to są już jako filmiki - np. Black Cards kiedyś promowali to były ich piosenki.


RE: 2 Miliony PTZ do wygrania w Play ! - Surlope - 28-02-2011 07:07

2K ptz to jest śmiech na sali Lol

15 min promowanych i już mam 2. j/W mogliby dać 200 K dla jednej osoby to by było coś a nie jakieś marne 2k , nawet nie oglądam już tych filmów - szkoda czasu Wink