Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy (/Temat-Jak-zmienic-IP-na-Amerykanskie-aby-moc-ogladac-filmy-3510)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Vesperus - 19-03-2010 10:14

NIE WIDZĘ NA STRONIE KODU captcha POMOCY !!!
To nie działa nie da się zalogować


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Enemy - 19-03-2010 10:58

Wpisz takie dane jak przy rejestracji na stronie


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - rajmek126p - 19-03-2010 11:32

VESPERUS po co sie rejstrujesz jak to nie działa???


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - waski88 - 19-03-2010 12:54

(19-03-2010 10:14)VESPERUS napisał(a):  NIE WIDZĘ NA STRONIE KODU captcha POMOCY !!!
To nie działa nie da się zalogować
odswiez strone i ogladaj jeszcze raz mysle ze powinien byc kod


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - mpjuras - 19-03-2010 13:28

Mi wszystko działa. Wink


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Tech - 19-03-2010 13:49

Według najnowszych informacji używanie proxy NIE JEST LEGALNE. Urywek z meila od nich:

Cytat:Lockerz does not always have the right to show certain content outside certain areas and therefore we cannot and do not confer any right for members in those areas to view that content. In other words, proxy IPs are a violation of our Terms of Use and, therefore, against the rules.
We are constantly adding fresh new content to PLAY, and there will be many options for ALL our members.
Chodzi głównie o to, że używanie proxy i innych programów jest niezgodne z ich regulaminem.

To tak tylko do informacji. Szczerze to sam już nie wiem co robić, bo jak na teraz to nie działają mi żadne filmiki, a bez nich nie mam szans uzbierać na to co sobie wymarzyłem :f


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - piekar - 19-03-2010 15:53

dziala spoko +


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Leopard - 19-03-2010 16:01

Jak się okaże, że wszyscy Ci, którzy używali proxy itp. to pół forum zniknie Tongue...ja na szczęście nie Smile.


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - matrixpl - 19-03-2010 17:47

No to ciekawie. Mi niestety, a może stety pomimo proxy działały co najwyżej reklamy... Teraz już przynajmniej nie będę dalej kombinował, bo nie zależy mi na banie Smile


RE: Jak zmienić IP na Amerykanskie, aby móc oglądać filmy - Vesperus - 19-03-2010 18:32

Powiem tak żadne proxy nie pomaga AOL zamiast zalogować się na lockerz odświeża mam nadzieję że bana nie dostane bo niby za co jak nic mi te programy nie dały