Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! (/Temat-Zarejestruj-sie-na-Paypal-Prosto-i-szybko-488)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Admin - 01-02-2010 11:06

Racja teraz na pewno się przyda, praktycznie każdy wybrał dolarki podczas restocku tak więc bez konta na PP się nie obejdzie Smile


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - krzych91 - 01-02-2010 22:33

Ej, ludziska, potrzebuje łopatologicznego kursu czym jest PayPal. Mam już dwa konta w mBanku, co mi da to trzecie? W sumie może bym wybrał kasę z restocku, ale...

- czy mogę z konta PayPal przelać kasę na konto mBank? W sensie, czy jest to zwykły rachunek bankowy?
- czy można mieć kartę płatniczą PayPal?

No i ogólnie jakieś konkretne info o PayPal by mi się przydało Wink Przeglądnąłem już całe forum, ale widzę, że wszyscy albo tacy ogarnięci w tym, albo udają =D


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - haggard - 02-02-2010 08:13

Paypal to internetowa strona umożliwiająca płatności. Np. na wielu stronach kupisz premki, itp. przez PayPal. Masz karte z mBanku? Możesz ją powiązać z kontem PP i w ten sposób na jakiejś stronie podajesz email z PP podczas kupowania i pobierze ci tą kasę z karty.

Łatwo i przyjemnie.


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - stiopa - 02-02-2010 08:21

Czy istnieje koniecznosc powiazania karty z kontem zeby dokonac przelew.


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - mikobro - 02-02-2010 09:16

@Stiopa, nie nie ma takiej potrzeby Smile


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - stiopa - 02-02-2010 09:53

THX mikobro


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - onilox - 02-02-2010 14:38

A ja mam pytanie odnośnie wypłat z PP. Gdzieś czytałem że przy wypłacie środków PP pobiera jakieś saldo. Czy to prawda?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - cpr - 02-02-2010 14:43

(02-02-2010 14:38)onilox napisał(a):  A ja mam pytanie odnośnie wypłat z PP. Gdzieś czytałem że przy wypłacie środków PP pobiera jakieś saldo. Czy to prawda?

Przy wypłacie na konto kwoty poniżej 500zł obowiązuje opłata w wysokości 5zł.


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - krzych91 - 02-02-2010 14:45

Jedno pytanie, jedna odpowiedź - czy mogę przelać kasę z PayPal na konto mBank? Nie chcę używać tej samej karty, wtedy za utrzymanie jej i prowizje (o zgrozo międzynarodowe) płaciłbym kokosy. Czy mogę przelać Dolary na walutowe konto mBank$ - to chcę wiedzieć :-) I jaka jest prowizja od przelewów?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - onilox - 02-02-2010 14:47

Czyli załóżmy, że przyjdzie mi to doładowanie z lockerz. Tj. jakieś 72 złoty. Przy powiązaniu karty z PP jest jakieś 6,50zł tak? Przy wypłacie kolejne 5 zł więc tak naprawdę będę miał jakieś 60 zł? Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.