Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje (/Temat-Gimmez-pl-Polski-lockerz-Zaproszenia-Informacje-539)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - johnny86 - 29-12-2009 11:34

(29-12-2009 09:33)Joker napisał(a):  Eh on ma jakąś firme czytałem o tym.. jakąś ma stronę jeszcze i to jest ta sama osoba co założyła takeagift.. ;p

no jesli to ta sama firma to tym bardziej podejrzane. Po co jedna firma robilaby naraz dwa takie same serwisy?

Tu jest polska nikt Nam za darmo nie da ps3 za logowanie sie i zapraszanie znajomych.


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Karpik - 29-12-2009 13:56

Adminie muszę Cię zasmucić Sad((((((((((((((((((((((
GIMMEZ.pl
GIMMEZ.pl
Tak myślimy, że serwis będzie uruchomiony do połowy lutego. Taki czas może Wam się wydać długi, jednak skrypt musi być w pełni dopracowany, a prace nad nim dopiero się zaczynają. Dlatego bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Tiger04 - 30-12-2009 14:06

Jeżeli będzie przynajmniej podobny to Lockerz to będzie bardzo fajnie już się nie mogę doczekać =]


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Knoh - 30-12-2009 18:51

zobaczymy czy wypali bo z takeagift cięko idzie te odliczanie


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - skalarado - 03-01-2010 15:14

Hmmm... ciekawe to jednak sie zarejestrowalem pisza ze dostaniemy koszulke z ich logiem Big Grin bylo by fajnie Big Grin wzorują się na lockerz to widać ! Big Grin Ponad to jeżeli już przed otwarciem, za rejestracje dostaniemy GMZ to napisali ze starczy nam na pendrive 4GB: D


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Bolt - 03-01-2010 15:20

Już nie liczą użytkowników tylko dni do otwarcia od dziś jeszcze 48 dni więc jeśli dobrze policzyłem 14 lutego start (u mnie ostatni dzień ferii Big Grin ) na jakimś blogu przeczytałem że gimmez na razie ujawniło tylko ceny 2 nagród: jak wiecie za 40GMZ - pendrive 4gb, PSP za 300GMZ


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Mrowa91 - 03-01-2010 15:26

Witaj Roland!
GIMMEZ [czyt.: gimmiz] będzie serwisem, który umożliwi Ci wygranie fantastycznych nagród w zamian za niewielką ilość Twojego czasu. Nagrody będą bardzo róznorodne - od niewielkich akcesoriów elektronicznych aż po wypasione laptopy i telewizory LCD.
W lutym zostanie uruchomiona możliwość zdobywania punktów - GMZ, które będzie można wymieniać na nagrody. Do Twoich obowiązków będzie należalo kliknięcie raz dziennie w reklamę i spędzenie na stronie 30 sekund. Oprócz tego punkty dostaniesz za codzienne zalogowanie się. Innym sposobem zdobycia GMZ będzie zapraszanie znajomych. Po zaproszeniu 20 znajomych dostaniesz koszulkę sygnowaną naszym logiem, a także zostaniesz VIP-em, przez co będziesz mógł zdobywać więcej punktów. Serwis Gimmez jest dopiero w początkowej fazie rozwoju. Nasi informatycy pracują właśnie nad skryptem i grafiką. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy odpisać na tego maila.

Serdecznie zapraszamy do dalszego odwiedzania naszego serwisu i zdobywania nagród całkowicie za darmo,
Ekipa GIMMEZ

Twój unikalny link polecający: http://gimmez.pl/signup.php?id=8482


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Gumowy - 03-01-2010 20:28

Za TV LCD 42" będzie trzeba dac 2300 GMZ więc nie tak źle, musze troche ludzi pozbierac i będzie git Big Grin


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - krzych91 - 03-01-2010 20:38

(03-01-2010 20:28)gumowy_romek napisał(a):  Za TV LCD 42" będzie trzeba dac 2300 GMZ więc nie tak źle, musze troche ludzi pozbierac i będzie git Big Grin

Skąd te dane?


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Killer - 03-01-2010 21:09

gimez ciekawie sie nei zapowiada - zeby wziasc udzial w reostockach trzeba bedzie wysalac smsa za 61 groszy - moze to nie wiele jednak już na samym początku kombinują.

na swojej stronie tez zrobili platne reklamy ktore kosztowaly az 14 zł oczywiscie nikt ich nawet nie tknał i cene zmienili na 7 zl co dalej jest calkowiscie nieoplacalne.

U nas na forum ta sama reklama kosztuje 2 zl i mamy kilkanascie razy wieksze odwiedziny niz oni, wiec troche mnie dziwi ze przed otwarciem portalu juz chca kasy nachłapać i to w tak beznadziejnie nie opłacalnej ofercie.

jednak zarejstrowałem się również ...