Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) (/Temat-Slot-n-Cash-serwis-zalozycieli-Sponsokdo-59126)

Strony: 1 2 3


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - Deus - 25-09-2012 23:20

No cóż. Sprawdziłem ten serwis i jestem trochę zawiedziony. W porównaniu do Sponsokdo, na którym kiedyś wyciągałem duże pieniądze to ze Slot'n'Cash szału nie ma. Chyba, że ktoś ma szczęście do maszyn to może i mu się spodoba. Po wypełnieniu X ofert, gdzie oczywiście dużej części z nich nie zaliczyło (to akurat na Sponso też było do zaobserwowania) zdobyłem około 2500pkt, które oczywiście puściłem przez maszynę. Zamieniło mi te punkty w kwotę AŻ 0,27€... Gdyby chociaż na Slot'n'Cash była opcja zwiększenia punktów x2 jak to było na Sponso byłoby to jeszcze w miarę ok. Szkoda, że zdobycie tutaj 1€ (dla których szczerze mówiąc nie chce się zakładać konta na moneybookers) bez żadnych poleconych może być stosunkowo nie łatwym zadaniem.


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - PanPE - 26-09-2012 22:31

Jest dowód wypłaty w odpowiednim dziale! Smile


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - Majka - 27-09-2012 17:31

(25-09-2012 22:12)HOLANDIIA napisał(a):  Nie można zmieniać ip zmieniłem przez hotspot shield i bana dostalem Super Sad

Chyba se jaja robisz beka

(25-09-2012 23:20)Deus napisał(a):  No cóż. Sprawdziłem ten serwis i jestem trochę zawiedziony. W porównaniu do Sponsokdo, na którym kiedyś wyciągałem duże pieniądze to ze Slot'n'Cash szału nie ma. Chyba, że ktoś ma szczęście do maszyn to może i mu się spodoba. Po wypełnieniu X ofert, gdzie oczywiście dużej części z nich nie zaliczyło (to akurat na Sponso też było do zaobserwowania) zdobyłem około 2500pkt, które oczywiście puściłem przez maszynę. Zamieniło mi te punkty w kwotę AŻ 0,27€... Gdyby chociaż na Slot'n'Cash była opcja zwiększenia punktów x2 jak to było na Sponso byłoby to jeszcze w miarę ok. Szkoda, że zdobycie tutaj 1€ (dla których szczerze mówiąc nie chce się zakładać konta na moneybookers) bez żadnych poleconych może być stosunkowo nie łatwym zadaniem.

Też dziś sprawdziłam serwis i nie jestem zawiedziona Smile Standardowa jak w sponsokdo da się kilkanaście euro na dzień zarobić. Jednak trzeba trochę ruszyć głową (nie buguje ofert).
Dowód dzisiejszych wypłat - 17 euro:
[Obrazek: 3dd516c823db51a9med.jpg]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dd516c823db51a9.html

Łącznie zarobione przez 3 dni w slot 24 euro = 96,61 zł


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - Karpik - 27-09-2012 19:50

Byłbym zainteresowany współpracą. Mam jeszcze pełno starterów i dużo chęci do pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz mi PW lub na GG 283640


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - twardy - 27-09-2012 22:40

na starterach sie za bardzo nie pobawisz, kilka tyg temu wylaczyli subskrybcje sms w tokenadsach Tongue


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - bios - 30-09-2012 18:15

To jest ona,a nie on facepalm


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - HAUKA - 08-10-2012 23:57

jak Ty wyciągasz z tego kilkanaście euro? ja zarobiłem na razie 30 eurocentów


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - dmm11 - 09-10-2012 13:04

zarejestruje sie z ref lecz potrzebuje pomocy co i jak bd aktywny moj skype demianox100 jesli nie masz skype pisz pw


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - Majka - 09-10-2012 13:41

(09-10-2012 13:04)dmm11 napisał(a):  zarejestruje sie z ref lecz potrzebuje pomocy co i jak bd aktywny moj skype demianox100 jesli nie masz skype pisz pw

Dzięki za refa. W chwili wolnego czasu dam Ci kilka rad na PW


RE: Slot`n`Cash - (serwis założycieli Sponsokdo) - startchips - 09-10-2012 13:54

Również poszło z ref, prosiłbym o rady jakieś.