Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty]Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT (/Temat-Zamkniety-Dark-Void-PC-Maj-OGROMNE-CLO-VAT-8779)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - LooK731 - 17-06-2010 17:28

No miałem taki pomysł żeby zadzwonić tylko że nie siedzę w temacie i nie wiem czy tę opłatę nakłada urząd celny czy to jakoś UPC nalicza... więc nie wiem gdzie musiałbym zatelefonować i wyjaśnić sprawę. A właśnie ciekawe jakim cudem odliczyli mi 22% vat od kwoty 504zł! (widać to na zdjęciu) przecież 50$ to duuużo mniej.


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - Marczyk - 17-06-2010 17:32

(17-06-2010 16:55)Bolt napisał(a):  Wysyłka UPS? Wtf?

Ta...pewnie dlatego Lockerz podniosło ceny o te 175 ptz, aby wszystkie nagrody wysłać kurierem; niestety odbiło to się na CLE.
Gz, ale niestety na + to nie wyszyłeś z lockerz. Mam nadzieje że się odgryziesz na następnym restocku.


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - matt88 - 17-06-2010 17:40

(17-06-2010 17:28)LooK731 napisał(a):  No miałem taki pomysł żeby zadzwonić tylko że nie siedzę w temacie i nie wiem czy tę opłatę nakłada urząd celny czy to jakoś UPC nalicza... więc nie wiem gdzie musiałbym zatelefonować i wyjaśnić sprawę. A właśnie ciekawe jakim cudem odliczyli mi 22% vat od kwoty 504zł! (widać to na zdjęciu) przecież 50$ to duuużo mniej.

Moze to jakas pomylka ? sprobuj to jakos wyjasnic z nimi


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - pespe - 17-06-2010 19:56

Zal cła ;/ wpółczuje Sad ale gz wygranej


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - ledo - 17-06-2010 19:58

Współczucia... nawet nie ma czego gratulować...


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - damianowrz - 18-06-2010 07:50

zamowilem taka sama gre, jak dowala mi clo to bede ostro klocil sie z kurierem, przeciez to jakies jaja sa zeby za gre placic 125 zl cla gdzie gra warta 70 zl !!!!


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - damianowrz - 18-06-2010 09:23

przed chwila gra doszla, owycziwscie ten sam VAT, a z gosciem klocilem sie z 10 minut, a on tylko ze on dostarcza przesylki, nie zajmuje sie clem i vatem (no niby ma racje), no ale bez przesady zeby placic vat taki jak przy ipodach ...


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - Helga - 18-06-2010 10:05

I co, dzwoniłeś do tego urzędu celnego? Bo jak tak dalej będzie to wstrzymuje się na tym restocku...


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - Vesperus - 18-06-2010 16:23

Mam pytanie. Zobacz na kartonie czy jest ptaszek przy Gift czy jest coś innego i napisz tutaj.


RE: Dark Void PC [Maj] OGROMNE CŁO/VAT - Silek - 18-06-2010 16:39

Gift czy nie gift i tak nikt nie zwraca na to uwagi. Jak mają dać cło to je dadzą bez pieprzenia się.

@damianowrz

Używaj edycji postu Tongue