Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+----- Wątek: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] (/Temat-Nagrody-ile-zaplacimy-Aktualizacja-18-06-1111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - zandar92 - 30-09-2010 09:05

Ja mam 2 pytanka.
1. Ile zapłacę za Pada do XBOX 360 ? jest on za 750 punktów.
2. Jeżeli kupię np. XBOX'a i mam zapłacić za przesyłkę itp. to należy płacić w dolarach czy można w złotych ?


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Admin - 30-09-2010 09:29

(30-09-2010 09:05)zandar92 napisał(a):  Ja mam 2 pytanka.
1. Ile zapłacę za Pada do XBOX 360 ? jest on za 750 punktów.
2. Jeżeli kupię np. XBOX'a i mam zapłacić za przesyłkę itp. to należy płacić w dolarach czy można w złotych ?

1. Prawdopodobnie 0 zl poniewaz ten produkt nie przekracza minimalnej wartosci, tak wiec clo nie zostanie na niego nalozone.

2. w zlotowach


ps. lockerz jeszcze nie wysyla produktow do polski(wkrotce bedzie), jednak jesli komus sie spieszy to sa sposoby - zamawiasz produkt na adres firmy kurierskiej w usa ktora wysyla to do Ciebie. Drugi sposob to po prostu byc cierpliwym- shop dla polski z pewnoscia powstanie to kwestia czasu.


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Bater - 30-09-2010 20:45

Niedługo mają wprowadzić obsługę nowych krajów, ale czy będzie w nich Polska tego nikt nie wie.


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - makler - 17-10-2010 18:37

Witam.Aktualnie mam na koncie ponad 2500 PTZ i w zakładce SHOP->ELECTRONICS znalazłem ,,Acer Aspire One D250 10.1" Netbook (Kosztuje 355.11 Dolarów - 1995 PTZ)''. Czy mogę go kupić? Czy wyślą go do Polski?? Ile będę musiał zapłacić za przesyłkę/Cło??? Dziekuję z góry za odpowiedz


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Bolt - 17-10-2010 18:42

Bezpośrednio do Polski nie. Możesz sprawę załatwic przez plusexpress. Rejestrując się otrzymujesz własną skrzynkę pocztową i możesz do niej wysłać paczkę, a stamtąd np 30$ za przesyłkę do Polski (możesz wpisać wartość paczki co zmniejszy ryzyko nałożenia opłat vat/cło. Jednak podsumowując ten laptop taniej wyjdzie w Polsce Big Grin


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - ArtSig - 21-10-2010 12:58

fajnie


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - tyndyk23 - 22-10-2010 10:18

ps. lockerz jeszcze nie wysyla produktow do polski(wkrotce bedzie), jednak jesli komus sie spieszy to sa sposoby - zamawiasz produkt na adres firmy kurierskiej w usa ktora wysyla to do Ciebie. Drugi sposob to po prostu byc cierpliwym- shop dla polski z pewnoscia powstanie to kwestia czasu.


Shop dla Polski Smile Chyba dla naszych dzieci które przejmą nasze konta na Lockerz na których będzie Milion PTZ


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Wuwunio - 08-11-2010 00:11

witam. Jak to jest z tym Lockerz i wysyłkami? Mam około tysiąca punktów. Widząc ten przycisk Raadem zauważyłem, że ludzie licytują filmy za bodajże 30 000 E-Lockerzów. O co chodzi? jeżeli mam około 1 000 to mogę cokolwiek zamówić? Wyślą do Polski? jestem zielony.. dziękuje za odpowiedz z góry Smile


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - paskur - 08-11-2010 00:37

Wuwunio, widzę, żee dopiero się zarejestrowałeś.
Odpowiem na twoje pytania:
1. Wysyłki są normalnie do Polski, z shopa jeszcze chyba nie możemy zamawiać. Należy liczyć się z cłem/vatem.
2. Nie e-lockerzow tylko PTZ'ów, tak, bo mają tyle punktów - to są auckje 24/7.
3. Na aukcjach nie możesz zamówić z taką ilością PTZ.
4. Tyle punktów to tylko restocki - już są tylko płatne, nie ma darmowych - generali, Dostęp do restocku - 4$.

To tyle o co pytasz, skoro jesteś zielony to pewnie nie rozumiesz połowy - zobacz do noob-zone i poczytaj co to restock oraz ostatnie newsy Smile


RE: Nagrody - ile zapłacimy? [Aktualizacja 18.06] - Surlope - 08-11-2010 16:28

(08-11-2010 00:11)Wuwunio napisał(a):  witam. Jak to jest z tym Lockerz i wysyłkami? Mam około tysiąca punktów. Widząc ten przycisk Raadem zauważyłem, że ludzie licytują filmy za bodajże 30 000 E-Lockerzów. O co chodzi? jeżeli mam około 1 000 to mogę cokolwiek zamówić? Wyślą do Polski? jestem zielony.. dziękuje za odpowiedz z góry Smile

Mając około tysiąc punktów , nie zawojujesz lockerz Smile. Raadem - czyli aukcję 24/7 , umożliwiają użytkownikom kupno wybranego przedmiotu ( czasem nie dostępnego w shopie ) za niższą cenę niżeli miałby zapłacić kupując w shopie. Teraz , niedawno dodano możliwość aukcji , co znacznie pomogło moim zdaniem użytkownikowi. Zazwyczaj wszystkie rzeczy na aukcjach są sprzedawane , no w przedziałach od 20000 pkt lockerzowych ( PTZ ) to są np. reklamówki wielokrotnego użycia i takie syfy , mówiąc prościej niezbyt ciekawe nagrody. Lecz od 60000 można już coś ciekawego wyciągnąć ( np. Ipoda , dobre słuchawki warte 300 zł itp. ). Ceny w aukcjach dochodzą nawet do 150000 PTZ , gdy jest coś ciekawego do wyrwania ( np. MacBook,lub jakiś inny dobry sprzęt ,który można sprzedać za dobre pieniądze.
Mając 1000 pkt , nie zamówisz nic. Oczywiście jest możliwość wygrania nagrody na tak zwanym restoku ,na którym liczy się szybkość i refleks , a rzeczy dostępne są praktycznie wszystkie rzeczy z shopa , od 200 PTZ do 5000 PTZ. Możesz napisać jakie nagrody , mogłyby Cię interesować a mogę napisać ile może to kosztować na dzień dzisiejszy. Bo jak pisałem wyżej aukcję 24/7 zostały niedawno wprowadzone i wiele osób traci PTZ na byle gówno , a za jakieś 3 miesiące skończą się im punkty i wszystko będzie taniej.
Wygrany produkt można wysłać do Polski , lecz nie może on przekraczać wartości 45 $ , za darmo.
Aktualnie nie ma shopu dla Polski , lecz ma zostać wprowadzony. Trwają negocjacji lockerza , z polskimi władzami. Oczywiście jest możliwość kupna nagrody i wysłania jej do firmy kurierskiej , która wysyła paczkę do nas. Ale nie myślę że ta informacja jest Ci niezbędna , gdyż mając 1000 PTZ ( pewnie niedawno zaczołeś) coś wygrasz - zamówisz w shopie. Jeżeli będziesz wytrwały i zdobędziesz jakąś ciekawą liczbę punktów, co zajmie Ci trochę czasu , shop dla Polski powinien być już dostępny.
Tak pisał kolega wyżej poszukaj informacji na temat lockerz, i wszystkich pojęć , jak efektywnie zdobywać punkty, na naszym forum. Wszystko co będzie Ci niezbędne i potrzebne napewno znajdziesz hej.


Pozdrawiam
Surlope

Jeżeli pomogłem , możesz kliknąć + w górnym prawym rogu , blisko mojej nazwy.