Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki (/Temat-Clixsense-Nowa-Odslona-Lepsze-Warunki-10195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - Zampal - 24-07-2010 10:19

Tak, to prawda !


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - marmirow - 24-07-2010 12:11

Polecam Poczytać moje posty tam opisałem 2 podobne programy,które są o wiele lepsze od Clixsense bo:
po pierwsze nie trzeba wykupywać konta premium i robić nagonki Smile
po drugie minimum jest dwa razy mniejsze i nie trzeba czekać na wypłatę do 10 Smile
po trzecie szybciej się zbiera (ja clixsense mam 2 miesiące i mam bagatela prawie 3 dolary Sad )
po czwarte dowody wypłat mam własne a nie jakiejś adminki z legitincomebuxa


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - kamil1484 - 24-07-2010 17:41

marmirow masz mało na balance bo nei masz premium Tongue


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - marmirow - 24-07-2010 17:53

Hehe jakbym miał premium to mój balans byłby -10 dolarów


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - seelo - 24-07-2010 18:50

marmirow - aż nasuwa sie na myśl jedno stwierdzenie za które z góry pzrepraszam "w dupie byłeś gówno widziałeś" pasuje idealnie! jak już sie tak wgłębiamy :
Marmirow napisał:
"Polecam Poczytać moje posty tam opisałem 2 podobne programy,które są o wiele lepsze od Clixsense bo:"
miałeś potem na mysli : chce więcej poleconych od tego kto zrobił ten poradnik bo czujesz ze jest on ogromną konkurencją dla Cb!!
"po pierwsze nie trzeba wykupywać konta premium i robić nagonki" - moze tego nie skomentuje
"po drugie minimum jest dwa razy mniejsze i nie trzeba czekać na wypłatę do 10" minimum wcale nie zależy o jakosći i uczciwości buxa czy innej stronki
"po trzecie szybciej się zbiera (ja clixsense mam 2 miesiące i mam bagatela prawie 3 dolary" - jaksiedzisz na tyłku i nic nie robisz to sie nie dziwie a 2 reklamy przez to ze albo nie masz zaznaczonych wszystkich zainteresowań albo nie masz toolbara albo.. po prostu taki dzień (jakoś 80% ludzi których zaprosiłem ma prawie 20)
"po czwarte dowody wypłat mam własne a nie jakiejś adminki z legitincomebuxa" - swoje dowody to wiesz każdy moze miec, a jaki jest pewniejszy dowód i to CZEK od admina ?? tu chyba troche przesadziłeś

acha a określenie "jakiejś" adminki oznacza ze kompletnie nie jesteś w dziedzinie buxów dobry, jesteś laikiem bo określając tak adminke legitincome totalnie Cie dyskwalifikuje w jakimkolwiek udzielaniu sie a co dopiero promowaniu stron tego typu które zapewne okaza sie scamem.... to tyle


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - marmirow - 25-07-2010 13:07

Nie będę z Tobą dyskutował Mam nadzieje że 10 sierpnia pojawi się jakiś dowód tylko nie Adminki Ze scamowatego buxa proszę Smile


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - seelo - 25-07-2010 17:21

Ja również, 1-0 dla mnie Wink


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - seelo - 03-08-2010 13:45

no no wczraj az 37 reklam! Big Grin


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - seelo - 08-08-2010 18:49

Macie niedowiarki, znajomy był szybszy i otrzymał wypłate:
[Obrazek: clixsense.jpg]


RE: CLIXSENSE- rewelacyjny konkurent Neobux od 2007 roku !!! - paskur - 08-08-2010 18:57

ile tobie jeszcze brakuje