Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odczucia po restocku - DYSKUSJA (/Temat-Odczucia-po-restocku-DYSKUSJA-11425)

Strony: 1 2 3 4


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - lop16 - 05-08-2010 22:05

Tylko tapeta Sad


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Bandito821 - 05-08-2010 22:05

ja też Sad


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - zioomek65 - 05-08-2010 22:05

[Obrazek: a46728.jpg] Zarobiłem wystarczającą ilość punktów ale dostępu nie miałem


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Riddler - 05-08-2010 22:09

Moje odczucia? Bardzo pozytywne. Zero lagów, wybrałem to co chciałem (50$) bo na więcej nie było mnie stać. Wpisałem dane, przepisałem captche, kliknąłem Reedem i bez żadnego opóźnienia wyskoczyło mi potwierdzenie. Miło.


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - haggard - 05-08-2010 22:09

http://twitter.com/ksavitt

Jutro restock noobki


OUR mistake! PTZ levels were set wrong for today's general redemption. New redemption at normal levels tomorrow. SORRY for angst!


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - tomas - 05-08-2010 22:09

Stronka gładko weszła jak nigdy niestety ceny mnie załamały. Zbierałem na pay pal ale najniższy (25$) miał 3600 PTZ a ja miałem tylko 2950 uzbierane.


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Smerfetka - 05-08-2010 22:09

http://img541.imageshack.us/img541/1408/beztytuuot.png

moj 2 restock

Nie rozumiem was co to za problem zamówić paypala jak nie bylo lagów ? Mnie też zaskoczyły ceny bo wybrałem 300 ale byl komunikat ze za malo ptz wiec wziolem 200 chyba w ostatniej sekundzie. Wystarczyły hotkeye i z dyni


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Hbk - 05-08-2010 22:20

No pięknie, niby mam tapete, ale zobaczymy jak będzie jutro. Jutro drugi restock, więc może być ciekawie. Wink

Ale gratuluje tym co wygrali coś fajnego i mam nadzieję, że Wam tego nie cofną.


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - WojaS_PL - 05-08-2010 23:18

Czułem, że restock będzie dzisiaj, ciągle miałem na uwadze aby sprawdzać co chwila stronkę. Niestety zapomniałem o tym grając w CS'a, dopiero logując się by sprawdzić czy jest restock, wpis na hallway'u mówiący o rozpoczęciu był 1,5 h wcześniej od momentu mojego loga. Z jednej strony się wkurzyłem że znowu przegapiłem szansę, z drugiej kamień spadł z serca po przeczytaniu wpisu o powtórzeniu restocku następnego dnia. Wtedy się zaciąłem powtarzając co chwilę "Ku**a jaki fart ! Ku**a jaki fart !" Big Grin


RE: Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Satan - 06-08-2010 00:00

Ja ten restock mogę zaliczyć do udanych Big Grin Ale ceny z dupy były xd ale chili's $25 mam Big Grin