Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin Restocku Styczniowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Regulamin Restocku Styczniowego (/Temat-Regulamin-Restocku-Styczniowego-1153)

Strony: 1 2 3 4


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - lokarz - 27-01-2010 17:59

Wiecie co mi też się zdaje że dziś będzie ten restock . Zawsze na takiej jedne stronie gapiłem się na stronę z nagrodami od lockerz i zaszły pewne zmiany na niej i zdaje mi się że ci kolesie wiedzą kiedy będzie restock bo jakieś pogaduchy sobie urządzają ;(
na stronie głównej o restocku


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - Tech - 27-01-2010 18:07

(27-01-2010 17:59)lokarz napisał(a):  Wiecie co mi też się zdaje że dziś będzie ten restock . Zawsze na takiej jedne stronie gapiłem się na stronę z nagrodami od lockerz i zaszły pewne zmiany na niej
Chodzi ci ptzplace? Jak już piszesz to pisz dokładnie, napisz adres strony to zobaczymy co to.


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - mikobro - 27-01-2010 18:08

UP /\
Tez tak mysle Big Grin (czyt. mam taka nadzieje Smile )
Hehe....
mam zamiar zgarnac cos ciekawego bo niewiadomo jak to bedzie na tej oficjalnej wersji Smile


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - lokarz - 27-01-2010 18:17

nie mogę bo kolejne ostrzeżenie od admina dostane za reklamowanie innej strony więc wole nie ryzykować Wink


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - ratea - 27-01-2010 18:21

to daj na PW


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - DAMIAN - 28-01-2010 18:53

Ja mam takie pytanie jeśli w danych mam adres a moja miejscowość ma literę " Ś" to sie robi z tego robi " ?" mam tak zostawić czy zrobic "S" ???


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - zielonka - 28-01-2010 19:00

(27-01-2010 18:17)lokarz napisał(a):  nie mogę bo kolejne ostrzeżenie od admina dostane za reklamowanie innej strony więc wole nie ryzykować Wink

Też prosił bym o tą stronę ;]


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - DAMIAN - 28-01-2010 19:06

Ja tez bym prosił jeśli była by taka możliwość ;D


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - Zythus - 28-01-2010 19:33

Damian - S ma być, bez polskich znaków :]


RE: Regulamin Restocku Styczniowego - DAMIAN - 28-01-2010 19:59

Dzięki !
Pozdro !!