Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Taskera-Film-Admin-Magnus-11712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - ambrell - 29-08-2010 00:32

pomysł z taskerem jest niezły ale boje sie, że jakoś inaczej stronke ustawie i tasker "nie trafi" w pola xd
ehhhBig Grin


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Shaiders - 30-08-2010 01:13

super polecam!


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Janas - 30-08-2010 10:32

Dobry program Tongue Ustawiłem sobie logowanie i dane.
Jeśli ktoś chce sobie ustawić regułkę na logowanie (żeby dane też wypełniał) to polecam zamiast playback zbindować "Play the recorded file below" i wskazać na plik docelowy. Wtedy można mieć 2 nagrania lub więcej.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Monster - 30-08-2010 11:17

Janas jesteś wielki właśnie tego szukałem jak kilka nagrań sobie ustawić masz dużego + !!!!!


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - I Eat Emo Kids - 30-08-2010 12:11

Dzieki Smile wszystko dziala:]


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - KoGi - 31-08-2010 06:57

Wszystko bardzo pięknie przyda się na 100% oczywiście duży + dla was za to pozdrawiam ziomków z forum eloo. ;]


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Driver - 01-09-2010 11:57

dobry poradnik ale niestety dla mnie nie korzystny bo mam Win7


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - gaspare - 10-09-2010 21:26

Mi coś znika kursor jak nagrywam ten skrypt, wie ktoś co zaradzić?


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - kawkaman - 12-09-2010 13:44

JA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA JAK TO NAGRAĆ. Nie mówisz kiedy nacisnąc F2 F3 itsd. Nie kumam tego. może ktoś krok po kroku to opisać bo ja tego poradnika nie łapię...


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Admin - 13-09-2010 01:41

(12-09-2010 13:44)kawkaman napisał(a):  JA NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA JAK TO NAGRAĆ. Nie mówisz kiedy nacisnąc F2 F3 itsd. Nie kumam tego. może ktoś krok po kroku to opisać bo ja tego poradnika nie łapię...

zobacz filmik jeszcze raz- jest wytlumaczone bardzo czytelnie i zrozumiale wystarczy sluchac wskazówek i obserwować nagranie.

Inni nie mieli problemów.