Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? (/Temat-Zamkniety-Czy-bedziesz-kupowal-Ultimate-Wallpaper-11998)

Strony: 1 2 3


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - Yanke$ - 23-08-2010 07:10

Zaznaczyłem opcję numer 2, czyli waham się. Jestem niezdecydowany, ale z każdym kolejnym dniem coraz mniej mi się to podoba. Skoro wprowadzili taką opcję, to teraz restocki SHOPowe stracą nazwę i będą takie, jak generale tylko inaczej nazwane. Żeby chociaż mieć pewność, że po wykupieniu tych 8$ wygram na 100% 25$, wykupiłbym od razu. Tylko że sprawa jest taka, że najbardziej zyska lockerz.


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - kubaaa - 23-08-2010 12:00

Tak mam zamiar. Tylko muszę iść do kumpla, bo osobiście nie mam karty kredytowej, chociaż mam konto na PP. Będę oglądał filmiki, których mi ok. 1500 zostało i wtedy już będę ustawiony na parę restocków, o ile nie podniosą cen.


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - piotr_5e3 - 23-08-2010 15:45

3 opcja- Chciałbym, ale brak kasy na PP. Muszę to jeszcze przemyśleć Smile


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - Szyna - 24-08-2010 12:24

Ja nie mam zamiaru nic kupować z lockerz


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - milosz998 - 24-08-2010 15:34

hehe ja sie waham nie wiem jak będzie z kasą Big Grin Ale raczej kupię


RE: Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - Miu - 24-08-2010 16:05

byłem nieprzychylnie nastawiony do UW,ale zdecydowałem się i kupiłem silver.dzi9eki temu jestem zakwalifikowany do restocku i zarobię troche dodatkowych PTZ


[Zamknięty]Czy będziesz kupował "Ultimate Wallpaper"? - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.