Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. (/Temat-FAIL-na-dzisiejszym-shopowo-tapetowym-restocku-13276)

Strony: 1 2 3 4


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Zythus - 10-09-2010 17:15

Jak pisałem wczoraj - większość się napalała na coś więcej na 50$, a i tak nie wygrali nic, albo 25$... śmiech i płacz. Tyle.
Restocki na początku roku na Lockerz były najlepsze. Od maja to już jest totalna komercja i wyciąganie kasy.
Jak tak dalej pójdzie, to aby cokolwiek wygrać, trzeba będzie wydać kilka $ (jeżeli już tak nie jest).


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Tech - 10-09-2010 17:26

Zythus - akurat ostatnie wallpaperowo-shopowe były dość dobre i spokojnie można było wygrać 75$, czy 50$, a 25$ to było praktycznie pewne i nawet wpisując wszystko ręcznie mogłeś zgarnąć tego najniższego paypala Tongue


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Nayare - 10-09-2010 17:41

(10-09-2010 14:32)Jumper002 napisał(a):  ja dzis o 6:30 rano wstalem zeby sprawdzic jak dziala ptzplace a tu tak samo jak wczoraj dalej nie mozna wejsc
Ja nie uczestniczylem w/w restocku, ale o 10:00 wbilem na ptzplace, zeby zobacz jak tam poszlo i stronka mi sie ladnie wczytywala.
Tech ma 100% racje.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - BartuS - 10-09-2010 17:51

No dobra. Raz fail. Ale to nie powód, aby kończyć z lockerz. Uzupełnienia są co tydzień, generalne co miesiąc, więc nie jest źle. Tym razem to wina Lockerzowiczów, bo znakomita większość (70-80%) userów używała LRC, który spowodował lagi...


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - haggard - 10-09-2010 17:59

Cytat:, generalne co miesiąc,
Taki z ciebie specjalista jak od jakichs 2 tygodni wiadomo, ze nie bedzie generali.

LRC spowodowało lagi ? w jaki sposób ? ja akurat wchodziłem i z lrc, potem bez lrc i też lagowało.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - BartuS - 10-09-2010 18:03

No dobra, generale co miesiąc były, ale i tak nie jest źle


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Marello - 10-09-2010 18:15

Ja miałem farta zalogowałem się w pierwszej minucie ale i tak nic mi to nie dało, bo nie było mowy aby otworzyła mi się zakładka Brand We Love ;/


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Bot222 - 11-09-2010 15:37

Co to LRC ??


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Bolt - 11-09-2010 15:43

live redemption checker


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Nayare - 11-09-2010 16:10

(10-09-2010 17:59)haggard napisał(a):  LRC spowodowało lagi ? w jaki sposób ? ja akurat wchodziłem i z lrc, potem bez lrc i też lagowało.

Nie ma znaczenia czy akurat Ty uzywales LRC, chodzi tu o wszystkich, ktorzy go uzywali.