Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia (/Temat-General-Redemption-z-jednym-znajomym-wrazenia-14090)

Strony: 1 2 3 4


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - alien97 - 25-09-2010 08:53

ehhh poszedlem spac 1 minute przed podaniem regulaminu ;(


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - zioomek65 - 25-09-2010 08:54

omg sprawdzałem o 1:00 i nic nie było więc poszedłem spać ...


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Miu - 25-09-2010 09:02

Ludzie,regulamin był 3h przed restockiem!Tylko nie był tak rozwalony na pół strony tylko mocno ściśnięty...
gdybym poszedł na elektronike to miałbym shuffle pewnie :/
A co do restocku dla UW z koszulką to nie liczcie na nic wielkiego.Wiele osób kupi sobie ze względu na samą koszulkę...


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - DonHoracy - 25-09-2010 09:40

Miu mylisz się, ja o 24 przeleciałem całego hallwaya bo szukałem ogłoszenia odnośnie shopu i NIE BYŁO tego regulaminu. Dopiero ktoś o ~00:45 na SB napisał że jest regulamin a zaraz po tym dałem sygnał na TSie, że będzie restock. Nie patrz na godzinę dodania newsa bo jest ona błędną.


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - adik0070 - 25-09-2010 09:46

To tak:
Jest godzina 00.59.
Ja(ts): Wale to jestem hardkorem idę się odlać
Ja(własnie sikam), Ludzie z tsa "EJ JEST!, NO JEST, RESTOCK!"
Ja:Biegne z kibla do kompa, loguje sie, wypelniam PP 25 i duuuupa!
Ale ogólnie restock udany, 4 iPody Gratulacje!

Ja skopałem xD


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - ColdGold - 25-09-2010 10:15

@adik0070 : nieźle ;D

ja osobiście nie brałem udziału bo nie chciało mi się nikogo szukać do rejestracji ... ale na nastepnym shopowym sprobuje cos z elektroniki bo faktycznie trzyma sie trochę dłużej niż PP ( a to dziwne Rolleyes )


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - paskur - 25-09-2010 10:40

ku*** jakbym widzial gdzies regulamin to bym kampil no zal !!!


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - wesolutki - 25-09-2010 10:46

Wysyłają paypale na adres mailowy z .pl ?


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Bolt - 25-09-2010 10:54

tak


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Marczyk - 25-09-2010 11:42

(25-09-2010 09:40)DonHoracy napisał(a):  Miu mylisz się, ja o 24 przeleciałem całego hallwaya bo szukałem ogłoszenia odnośnie shopu i NIE BYŁO tego regulaminu.
dokładnie tak było ;p błyskawica się należy ze najlepsze info o redeemption na TSie.

Tak naprawdę miałem się już kłaść spać, gdy przeczytałem dość przekonywujące info o restocku:

[Dzisiaj 12:46 AM] InTeR: Kathy mi napisala, ze dzisiaj resa NIE MA! NAra ja ide spac
[Dzisiaj 12:47 AM] InTeR: czekajcie sobie nawet do 6:00 pozdro dobranoc

Smile

Nic nie zgarnąłem, bo bez bota to nie robota =)