Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account (/Temat-Wlasciwe-uzupelnienie-informacji-Settings-My-Account-1491)

Strony: 1 2 3 4


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Yanke$ - 02-03-2010 20:36

To było chyba 100-tne pytanie:
W całym serwisie nie wpisujemy polskich znaków "ąćśóśńł" itp. bo u nich wyskakują errory i są złe dane wysyłki = brak nagrody = brak zabawy ;D


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - mnb - 07-03-2010 23:13

może wydać to się głupie, ale chce się upewnić:
w rubryce "Address 1" piszemy: Ulice, numer klatki/numer mieszkania czy Ulice, numer mieszania/numer klatki?


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Marello - 08-03-2010 09:18

Ulice, numer klatki/numer mieszkania


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - NaoS - 09-03-2010 14:07

Czy mogę wpisać fikcyjne imię i nazwisko, potem zaprosić ludzi i dopiero wtedy zmienić na poprawne dane?
Ponieważ przy wysyłaniu maili są one podawane, a chciałbym do kilku obcych ludzi napisać.
Czy mogę mieć wtedy kłopoty jakieś?


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Lookso - 09-03-2010 18:04

Dzięki!! Miałem właśnie kłopot z tym telefonem, bo źle go podawałem, przez co nie mogłem zapisać moich innych danych.
Dostałeś ode mnie +
Bardzo dziękuję Big Grin


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - CESARZ987655 - 11-04-2010 18:52

Chciałbym poruszyć pewną kwestię co do adresu w wsiach.
Mianowicie zazwyczaj na bloczkach i innych dokumentach w polsce jako miasto(tu ,,City'') wpisujesz miasto które jest centrum gminy i pod którego kod pocztowy podlega twoja wieś,natomiast adres miejsce zamieszkania/nazwę swojej wsi wpisujesz natomiast jako ulicę tego miasta(tu,,Address 1").
I tu mam pytanie czy podczas wypełniania danych na stronie nie powinno być tak samo.

P.S.
Zakładam że wioska nie ma swojego kodu pocztowego.


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Sweet1111 - 11-04-2010 19:31

Mam Pytanko W Miasto mam myślnik czy zastąpić go spacją ?


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - OCENZUROWANY - 16-04-2010 14:23

ja już się zarejestrowałem i dane wpisałem dopiero to przeczytałem i źle wpisałem ulice bo z polskimi znakami i źle adres bo kod nie do tej miejscowości... gdzie moge teraz to zmienić na lockerz bo nie moge znaleźć opcji edytowania????


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Sweet1111 - 18-04-2010 16:27

(16-04-2010 14:23)OCENZUROWANY napisał(a):  ja już się zarejestrowałem i dane wpisałem dopiero to przeczytałem i źle wpisałem ulice bo z polskimi znakami i źle adres bo kod nie do tej miejscowości... gdzie moge teraz to zmienić na lockerz bo nie moge znaleźć opcji edytowania????

Jak Się Zalogujesz Po Prawej Stronie w górnym rogu będzie MyAccount klikasz i zmieniasz .... proste


Jak Pomogłem Daj Plusa


RE: Właściwe uzupełnienie informacji Settings/My Account - Filip95 - 21-04-2010 14:37

a gdzie to mam wejs na lockerz