Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut (/Temat-LimerCoin-Wirtualna-Kopalnia-Kryptowalut-176223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - dawidekch - 29-01-2024 10:06

Czy ktoś się orientuje po jakim czasie byłby zwrot inwestycji gdyby zainwestować powiedzmy 200$?


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 29-01-2024 10:36

(29-01-2024 10:06)dawidekch napisał(a):  Czy ktoś się orientuje po jakim czasie byłby zwrot inwestycji gdyby zainwestować powiedzmy 200$?

Musiałbyś policzyć ile za te 200$ wyjdzie mocy z koparek, a później obliczyć ile z tej mocy wychodzi krypto na 24h kopania po czym dodawać ilość dni do siebie, aż wyjdzie z tego kwota 200$. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że moc cały czas rośnie bo inni też na bieżąco kupują koparki i zwrot może się przedłużać.


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - 74raf - 02-02-2024 08:37

Zakupiona kopaczka The LimerMiner 666 oraz dwa stojaki gdzie sprawdzić czy wyciska coś ta kopaczka? Powinno być 6666 GH/s a tylko widzę to z grania w gry pokazuje licznik


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 02-02-2024 09:34

Koparka musi być postawiona na regale, a ich moc możesz sprawdzić w zakładce 'inventory'.


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 07-02-2024 15:19

Kolejna wypłata doszła dosłownie po chwili na mój portfel.

[Obrazek: crypto.png]

Jeśli chodzi o strategie na stronie to polecam wstrzymywać się z zakupem jakiejkolwiek koparki i poczekać spokojnie na jakiś event, w którym można zgarnąć koparki z lepszą mocą i w niższej cenie niż normalnie.


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 11-02-2024 11:33

Jutro startuje event, w którym prawdopodobnie będzie można dorwać fajne koparki w cenie lepszej niż te, które są dostępne na codzień.
[Obrazek: crypto.png]

Dostępna jest również nowa kryptowaluta do kopania - LTC.
[Obrazek: crypto2.png]



RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - 74raf - 12-02-2024 17:38

zakupiłem Frostbound Heartbeat za 75.20


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - 74raf - 14-02-2024 19:50

Kolejna koparka wpadła z grania :
https://ibb.co/nwMzR1w


RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - ZarabianieO - 17-02-2024 10:41

U mnie wpadła kolejna wypłata ze strony, tym razem wypłaciłem DOGE i po 24h środki były juź na moim koncie.

[Obrazek: crypto.png]



RE: LimerCoin - Wirtualna Kopalnia Kryptowalut - 74raf - 20-02-2024 17:19

Kolejna maszynka wpadła z grania :
https://ibb.co/0jrqhXc