Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! (/Temat-Nowy-regulamin-dotyczacy-wysylek-nagrod-28954)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Nayare - 24-02-2011 21:02

Swietna sprawa, nie wiedzialem, ze nas zaskocza az tak miloSmile A jak bym chcial elektronike to na PESmile


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Gumitto - 24-02-2011 21:08

Może teraz zaczną ogarniać i szybciej będą wysyłać wygrane.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - paskur - 24-02-2011 21:37

hah zawsze zachodzilem w glowe nad tym jak oplaca im sie wysylac koszulki za granice, kazdy by byl zadowoloy jakby dali pare $ na pp ;]


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 24-02-2011 21:45

Czekać tylko trzeba na odpowiedź na główne i bardzo ważne pytanie: Czy będą refundować nagrody za ostatnie restocki czy jeszcze normalnie wyślą paczki poza USA. Wydaje mi się, że już będą refundować bo 25 lutego kończą wysyłkę międzynarodową a więc zamykają jakiś oddział odpowiedzialny za to i koniec. Liczę na refundację 11 nagród Lol


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - wodnik1990 - 24-02-2011 21:48

Nie liczyłbym na refundacje nagród zdobytych do dzisiaj. Jasno napisali, że refundować będą od jutraWink


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 24-02-2011 21:51

Nic nie jest takie jasne jak ci się wydaje. Rozwieje te wątpliwości odpowiedź od supportu bo ludzie już posłali maile.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Synkretysta - 24-02-2011 22:02

piszą, że będą refundować od jutra - ale nie piszą, że refundacja dotyczy nagród wygranych od jutra, czy też shipingu.
Zobaczymy w praktyce.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - wesolutki - 24-02-2011 22:05

Wydaje mi się, że to jest tak jak napisał ktoś wyżej. Od dziś nie wysyłają. Więc skoro nagroda do dziś nie została wysłana to już nie zostanieSmile


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - omisiu - 24-02-2011 22:15

Jak wchodzi od jutra tzn., że wszystkie nagrody z restocków i 24/7 wygrane do 25 lutego będą wysłane. To jest mój tok myślenia.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Dominator - 24-02-2011 22:16

a wiec zegnaj vacie i cle, widac dzieli mnie wiecej od tacza niz dzielilo...
Teraz to bedzie wygladac tak:
Restock-Potwierdzenie-Przeslanie kasy na pp-pp-przelanie kasy na konto bankowe-odebranie kasy-idziemy do sklepu apple'a, ale bedzie warto pewnie