Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! (/Temat-Na-dzien-dzisiejszy-jedyny-sposob-na-ogladanie-filmikow-3574)

Strony: 1 2 3 4


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - rlk120 - 20-03-2010 19:20

No na liście jest 6 adresów, a użytkowników ile ??

Nawet jak każdy wybrał inny serwer to i tak wiele osób weszło z tego samego Tongue


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - jasiu589 - 20-03-2010 19:21

no wlasnie to jest chamstwo zeby dostac bana za pomoc w ogladaniu filmikow bo lockerz oszukuje a i pozatym nie bedziecie restocku bo amerykancy wygraja w ostatniej chwili 1 ptz


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - turech - 20-03-2010 19:35

A mi nawet i na tym nie działa, więc tak czy siak ;D nic na to nie poradzę, a w sprawie niedziałających filmików dostałem bardzooo długiego maila od niech, w którym piszą, iż jest to możliwe, że nie działa, bo jak podkreślają, to przecież beta-strona, więc bugi tak jak i wszędzie się pojawiają. A mentalność polaków jest taka, iż jeżeli coś nie działa to znaczy, że wszyscy są przeciwko nam. To tylko drobna dygresja do tego Wink


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - arczyyy - 20-03-2010 19:38

wiec mysle ze nie powinno byc za to bana ...


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Sony_st - 20-03-2010 20:03

mówi się trudno ja zaryzykuję


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - rajmek126p - 20-03-2010 20:12

ja tez zarezykuje Za to wieeeelki +


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - blackjoe - 20-03-2010 20:13

BYŁO!!!! http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=3053 pierwszy filmik!Tongue


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Aja - 20-03-2010 21:50

(20-03-2010 19:19)Tech napisał(a):  Co do banów za proxy, to lockerz odpowiada tak:

Cytat:Lockerz does not always have the right to show certain content outside certain areas and therefore we cannot and do not confer any right for members in those areas to view that content. In other words, proxy IPs are a violation of our Terms of Use and, therefore, against the rules.
We are constantly adding fresh new content to PLAY, and there will be many options for ALL our members.

Czyli używanie tego jest niezgodne z ich regulaminem. Piszę to, żeby potem się ktoś nie zdziwił jak mu anulują nagrodę na restocku. Mi brakuje trochę PTZ do tego co chcę zamówić, ale jak na razie nie oglądam przez proxy, wolę nie ryzykować.

Tech dostałeś to od nich mailem? bo w Terms i na hallwayu o tym nie pisali chyba nie?


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Tech - 20-03-2010 22:10

Nie, ja ten list znalazłem na jednym polskim forum i na talkprizes (gdzie go kilka osób dostało). W TOS faktycznie nie ma dokładnie napisane, że nie można używać proxy, ale zawsze można to podczepić pod oszukiwanie przy zarabianiu PTZ czy coś w tym stylu. Sam uważam, że to straszna głupota i oni chyba też (jak się ktoś przyznał to nic mu nie zrobili tylko napisali, żeby tak więcej nie robił).


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - sznikers99 - 20-03-2010 22:31

gówno za przeproszeniem nie działa na każdym necie co wy tu piszecie sprawdzałem na bezprzewodowym z playa to nie wchodziło na stronke tak samo z netem u qmpla który ma 8mb/s i w szkole gdzie jest 16mb/s to co wy robicie że wam działa!?