Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! (/Temat-PORADNIK-Najlatwiejszy-sposob-na-ogladanie-wszystkich-filmow-4584)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Rykos - 06-04-2010 14:29

Działa miodowo


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Vesperus - 06-04-2010 15:22

Z tego co wiem to za to jest BAN


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - kolix - 06-04-2010 15:45

Chodza wam filmiki z pierwszej kategorii ?? bo mi nie i nie wiem co robic!


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 06-04-2010 16:03

(06-04-2010 15:22)VESPERUS napisał(a):  Z tego co wiem to za to jest BAN

Mylisz się za to właśnie nie ma bana, czytałeś w ogóle poradnik?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Vesperus - 06-04-2010 16:10

Z tego co wiem to Lockerz napisał że za zmiane Proxy nic nam nie zrobią ale nie mamy już tego robić. A zmiana IP to coś bardzo podobnego.

czyli za zmiane IP nie ma BANa a za BUG (PTZ za bunnies) JEST ???


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Danio - 06-04-2010 16:13

Najlepiej napisany poradnik jaki widziałem. Nie serio xD +
Jak pisze: The server is allocating IP to you. Please wait a minute... To musze poczekać?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Paviano - 06-04-2010 17:01

(06-04-2010 12:22)Marello napisał(a):  To już zależy od Ciebie ^^ Polecam Włochy i USA Tongue

Jak mam IP z Włoch to Lockerz w ogóle nie działa.


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Marello - 06-04-2010 18:47

(06-04-2010 16:13)Danio napisał(a):  Najlepiej napisany poradnik jaki widziałem. Nie serio xD +
Jak pisze: The server is allocating IP to you. Please wait a minute... To musze poczekać?

Tak, poczekać jakąś minutkę Tongue


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - Mathis K - 06-04-2010 19:10

tak jak ktos wspomnial dzieki temu programowi chodza takie filmiki jak bunnies, robotech itp?


RE: [PORADNIK] Najłatwiejszy sposób na oglądanie wszystkich filmów! - lockerzhunter - 06-04-2010 20:19

kurde mi nie chodzi na IP z usa a innego nie moge bo pisze ze wersja trial ;/