Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje (/Temat-Gimmez-pl-Polski-lockerz-Zaproszenia-Informacje-539)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - johnny86 - 03-01-2010 21:51

dane o cenie tv sa na forum
Cena za reklame wynosi juz 2,44
Killer nie musisz wysylac smsa jak CIe nie stac mozesz zamowic opcje aktywacji listownej lub poprzez umieszczenie specjalnego kodu na allegro na stronie o mnie.

Poczekamy zobaczymy dajmy im szanse.


RE: Nowy lockerz/takeagift ? - Lauri - 03-01-2010 23:58

aktywacja listowna czy allegrowa jest dla osob poleconych Smile nie bedzie tutaj tak latwo jak z lockerzem..aby polecony zostal aktywowany musi albo wyslac sms (61gr z vat) albo właśnie ma te możliwości podane przez johnny86.
serwis przeznaczony bedzie tylko dla Polakow

zanim sie zaczniecie bawic z polecanymi to poczekajcie az wszystko zarejestruja w sadzie i podadza swoje dane Smile


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - skalarado - 07-01-2010 15:14

no i po gimmez to byla sciema nie ma juz tej strony


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - johnny86 - 07-01-2010 15:19

Taa jak wszystko co w Polsce. Jednym slowem cala kategoria gimmez jest do zamkniecia i wywalenia. Zakonczmy ten rozdzial.


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Alcor - 07-01-2010 16:12

Bardzo się zawiodłem....


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Ralphenko - 07-01-2010 18:09

Strona nie istnieje, konto na FaceBook'u także a więc myślę że trzeba usunąć te sub forum.

Btw. Też się bardzo zawiodłem, osoby na forum zdawały się być b. wiarygodne no ale cóż. Liczę że przynajmniej TakeAGift nie będzie żadnym scamem...


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Mrowa91 - 07-01-2010 18:11

na TakeAGift ta 4 w odliczaniu juz od ponad tygodnia się zawiesiła. Nie wiem czy nie będzie to kolejny scam do zbierania emaili.


RE: Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Admin - 08-01-2010 00:00

no to niespodzianka bo ówcześnie wykupili u nas reklame oO


Gimmez.pl - Polski lockerz ? Zaproszenia + Informacje - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.