Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. (/Temat-Aktualizacja-Wykryles-blad-Napisz-o-tym-84682)



RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Raven - 27-07-2015 22:20

zarabiam.com/search.php - w polu wyszukiwania wpisanie jako słowo kluczowe znaku + powoduje wywalenie błędu.


[Obrazek: bd.jpg]


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - linoskoczek - 30-07-2015 12:48

1. Napisz jakiś post.
2. Odśwież stronę.
3. Szybka edycja tego postu.
4. Oznacz kogokolwiek
5. Zatwierdź edycję
Po zatwierdzeniu zamiast zmodyfikowanego posta wyświetli się "Zostałeś oznaczony w temacie: tutaj"
Po odświeżeniu strony jest ok, więc tylko zwrot do przeglądarki po edycji jest błędny.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - olekn1 - 30-07-2015 14:53

(30-07-2015 12:48)linoskoczek napisał(a):  1. Napisz jakiś post.
2. Odśwież stronę.
3. Szybka edycja tego postu.
4. Oznacz kogokolwiek
5. Zatwierdź edycję
Po zatwierdzeniu zamiast zmodyfikowanego posta wyświetli się "Zostałeś oznaczony w temacie: tutaj"
Po odświeżeniu strony jest ok, więc tylko zwrot do przeglądarki po edycji jest błędny.

To nie jest błąd Tongue Tak już po prostu jest Smile


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - linoskoczek - 31-07-2015 09:52

To ukryta funkcja? Wink


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 02-08-2015 14:09

Przywróciliśmy backup prywatnych wiadomości sprzed jakiegoś czasu z 2-3 tyg aby zminimalizować jak najszybciej problem z mysql na forum.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - chomik3 - 02-08-2015 18:16

A czy wiadomości prywatne będą jeszcze przywrócone czy te z ostatniego czasu przepadły?


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 02-08-2015 19:27

Przywracane nie będą.


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Krissu - 02-08-2015 21:30

(02-08-2015 14:09)Admin napisał(a):  Przywróciliśmy backup prywatnych wiadomości sprzed jakiegoś czasu z 2-3 tyg aby zminimalizować jak najszybciej problem z mysql na forum.

Z jednej strony fajnie, z drugiej strony - bardzo niefajnie. Tongue Na przyszłość informujcie, jeśli coś takiego robicie, bo osobiście - miałem tam kilka przelewów do zrobienia oraz kilka ważnych danych zapisanych, a w tej chwili jestem na lodzie, a co więcej - nawet nie wiem, z kim miałem przyjemność handlować. Takie małe ale. Tongue


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Admin - 02-08-2015 21:32

(02-08-2015 21:30)Krissu napisał(a):  
(02-08-2015 14:09)Admin napisał(a):  Przywróciliśmy backup prywatnych wiadomości sprzed jakiegoś czasu z 2-3 tyg aby zminimalizować jak najszybciej problem z mysql na forum.

Z jednej strony fajnie, z drugiej strony - bardzo niefajnie. Tongue Na przyszłość informujcie, jeśli coś takiego robicie, bo osobiście - miałem tam kilka przelewów do zrobienia oraz kilka ważnych danych zapisanych, a w tej chwili jestem na lodzie, a co więcej - nawet nie wiem, z kim miałem przyjemność handlować. Takie małe ale. Tongue

Tak jakbyśmy mieli takie interakcje w planach Rolleyes


RE: Aktualizacja - Wykryłeś błąd? Napisz o tym. - Krissu - 02-08-2015 21:36

(02-08-2015 21:32)Admin napisał(a):  
(02-08-2015 21:30)Krissu napisał(a):  
(02-08-2015 14:09)Admin napisał(a):  Przywróciliśmy backup prywatnych wiadomości sprzed jakiegoś czasu z 2-3 tyg aby zminimalizować jak najszybciej problem z mysql na forum.

Z jednej strony fajnie, z drugiej strony - bardzo niefajnie. Tongue Na przyszłość informujcie, jeśli coś takiego robicie, bo osobiście - miałem tam kilka przelewów do zrobienia oraz kilka ważnych danych zapisanych, a w tej chwili jestem na lodzie, a co więcej - nawet nie wiem, z kim miałem przyjemność handlować. Takie małe ale. Tongue

Tak jakbyśmy mieli takie interakcje w planach Rolleyes

Tak podejrzewałem, mimo wszystko, z pół godzinki wcześniej chociaż info, byłoby wszystko git. Tongue