Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



Odp: Sejfik (Get-Paidat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 26-03-2013 21:25

to wiem . kiedy nie napisze to mam odpowiedz . nick warfajter , pamietasz? ;p
mam Twoje gg . co do sejfika to duzo czasu spedzam na telefonie i nie za sprytnie jest sie przemoeszczac po tak grubym skrypcie ;(

wysłano z nokii 2600


RE: Odp: Sejfik (Get-Paidat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 22:02

(26-03-2013 21:25)miniek9090 napisał(a):  to wiem . kiedy nie napisze to mam odpowiedz . nick warfajter , pamietasz? ;p
mam Twoje gg . co do sejfika to duzo czasu spedzam na telefonie i nie za sprytnie jest sie przemoeszczac po tak grubym skrypcie ;(

wysłano z nokii 2600

Hmmm cenna uwaga Smile może kiedyś powstanie Sejfik Mobile choć nie ma na to co liczyć w najbliższych miesiącach bo Admin ma sporo do zrobienie przy innych pomysłach Wink


Odp: Sejfik (Get-PaiOpinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 26-03-2013 22:11

aj tam . moglby zrobic wersje mobilna na jquery . duzo roboty nie ma z tego ci widzialem.

wysłano z nokii 2600


RE: Odp: Sejfik (Get-PaiOpinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 22:13

(26-03-2013 22:11)miniek9090 napisał(a):  aj tam . moglby zrobic wersje mobilna na jquery . duzo roboty nie ma z tego ci widzialem.

wysłano z nokii 2600

Zobaczymy zobaczymy Wink nie wykluczam.... ale Admin ma teraz spore projekty do realizacji które w bardzo dużym stopniu zmienia oblicze Sejfika....


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 26-03-2013 22:18

A ja zleciłam swoją pierwszą wypłatę i zabrałam się za płatne pisanie Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 22:23

(26-03-2013 22:18)Skadi napisał(a):  A ja zleciłam swoją pierwszą wypłatę i zabrałam się za płatne pisanie Smile

Mam nadzieję ze dodasz tu swój dowodzik wypłaty bo niedowiarków nie brakuje Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 26-03-2013 22:35

dziękuję autorowi tematu za pomoc Smile
poczytałam i patrząc na zarobki jakie oferuje serwis w porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na ich zarobienie to są zbyt niskie
także ja nie skorzystam bo czas zbyt długi a za niskie za to zarobki, ale czegoż można się po polskich stronach spodziewać Smile na nich i bez poleconych to się człowiek prędzej garba dorobi niż dorobi w pln Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 22:42

(26-03-2013 22:35)lamparciczka napisał(a):  dziękuję autorowi tematu za pomoc Smile
poczytałam i patrząc na zarobki jakie oferuje serwis w porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na ich zarobienie to są zbyt niskie
także ja nie skorzystam bo czas zbyt długi a za niskie za to zarobki, ale czegoż można się po polskich stronach spodziewać Smile na nich i bez poleconych to się człowiek prędzej garba dorobi niż dorobi w pln Smile

Jak już wspomniałem Sejfika należny traktować jako dodatek do tego co robimy codzienne przed monitorem a nie główny powód dla którego włączamy komputer (choć gdy mamy odpowiednia ilość ref wtedy można zrobić wyjątek Tongue )


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 26-03-2013 22:47

(26-03-2013 22:42)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 22:35)lamparciczka napisał(a):  dziękuję autorowi tematu za pomoc Smile
poczytałam i patrząc na zarobki jakie oferuje serwis w porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na ich zarobienie to są zbyt niskie
także ja nie skorzystam bo czas zbyt długi a za niskie za to zarobki, ale czegoż można się po polskich stronach spodziewać Smile na nich i bez poleconych to się człowiek prędzej garba dorobi niż dorobi w pln Smile

Jak już wspomniałem Sejfika należny traktować jako dodatek do tego co robimy codzienne przed monitorem a nie główny powód dla którego włączamy komputer (choć gdy mamy odpowiednia ilość ref wtedy można zrobić wyjątek Tongue )

ja przy komputerze jestem by zarobić, a niestety zarobki w sejfik są za małe do czasu jaki musimy poświęcić
lekko licząc pod warunkiem robienia wszystkiego co dostępne bez poleconych w miesiąc po poświęceniu 5-6 h dziennie zarobimy 30-40 zł
to stanowczo za mało także ja nie skorzystam Smile ale dziękuję za odpowiedzi na moje pytania


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - wimora - 26-03-2013 22:49

Witam polecam sejfik.com bardzo fajny serwis który daje zarobić jak narazie zaczynam zarabianie z takimi programami więc nie mogę pochwalić się wielkimi zarobkami ale jestem pozytywnie nastawiony.
Wielu znajomych poleca mi ten serwis nikt z moich znajomych nie narzekał że coś nie tak, serwis wypłacalny reklama dobra nic dodać nic ująć !
Narazie tyle co mogę napisać wszystkim którzy zarabiają w ten sposób życzę powodzenia !!! pozdrawiam wimora.Smile