Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Fake Konta (/Temat-Fake-Konta-1044)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: FAKE KONTA - mikolaj90 - 23-01-2010 19:16

@Edit

Pomyłka, wyjaśnione xD


RE: FAKE KONTA - Tech - 23-01-2010 19:20

(23-01-2010 18:22)tiger04 napisał(a):  czy duże są szanse, że się dostanie bana za 30 fake kont ale każdy z innego ip?
Tak, szanse wynoszą dokładnie 61,75363%.

A tak serio to po prostu tego się nie da wiedzieć. Możliwe, że dostaniesz bana jeśli wszystkie adresy IP miały ten sam początek, albo jeśli żaden z twoich "znajomych" nie będzie aktywny, lub hasła będą takie same, czy maile byle jakie itp itd etc.


@UP po pierwsze nie wyzywaj innych. Po drugie jeśli ty prowadzisz konto uczciwie, to dobrze - twoja sprawa. Jeśli ktoś chce oszukać to też jego sprawa i tyle. Zresztą co to za różnica czy zaprosisz 20 prawdziwych znajomych, którzy nie będą klikać, czy "zrobisz to za nich".


RE: FAKE KONTA - Tiger04 - 23-01-2010 20:20

to nie ja robiłem te fake konta tylko mój kolega. Poprostu chciałem się zapytać -.


RE: FAKE KONTA - mikolaj90 - 23-01-2010 20:23

A to przepraszam jak najmocniej Smile


RE: FAKE KONTA - Pysik89 - 23-01-2010 20:54

Hmm mam pytanie odnośnie Tych fake kont.. Co można rozumieć poprzez fake? nie mam żadnych lewych kont ale to zależy również co Lockerz uważa za fake? Czy na przykład gdy osoba przyjmie moje zaproszenie ale w danych wpisze tekst typu "asfna" to lockerz uzna go za lewe konto? Mam również jedno zaproszenie przyjęte z kompa o tym samym adresie IP "brat" i chyba z dwa konta z danymi typu "asfsadf" jednakże nie mam wpływu na to co ludzie wypisują w danych oczywiście te konta są od znajomych czyli na całkiem innych adresach IP- czy mam obawiać się utraty z-listera?


RE: FAKE KONTA - cxz3 - 25-01-2010 19:12

A ja wam powiem tak mam już mnóstwo fake kont i mam stałe ip . jeśli chodzi o pen drive, słuchawki czy gry to przysyłają bez problemu i żadnego bana się nie ma. Jak chciałem zamówić coś droższego to porostu wygram ale nie przesyłają ani nagrody ani maila o wysyłce .


RE: FAKE KONTA - paskur - 26-01-2010 00:12

Ehh kiedyś z tego kompa sie zarejestrowałem gościowi na lockerz ale nie grałem (prosił mnie żebym sie lognoł wiec to zrobiłem ) bylo to dokladnie 19.10.2009r.
Teraz chciałem zrobić konto nowe i bawić się w lockerza ale boje się że nazbieram punktów a oni mi jeszcze za tamto bana dadzą?
Mam router i moje ip chyba od tamtego czasu się zmieniło ( często się zamienia - końcówka od 100 do 104 różnie).
No i ryzykować czy grać z laptopa siory na lockerzu i ew. wyjaśnić czy uprzedzić ich jakoś że np. tamto konto to se brat miał a to jest inne i będzie ok ?


RE: FAKE KONTA - Tech - 26-01-2010 02:11

Możesz się rejestrować spokojnie, bana nie będzie Wink


RE: FAKE KONTA - cxz3 - 26-01-2010 13:20

na jeden adres ip możesz mieć legalnie 5 kont tylko musisz im wcześniej napisać


RE: FAKE KONTA - Valdar - 29-01-2010 08:59

Tzn. co napisać ? Wink bo ja mam np sieć osiedlową i wszyscy mamy to samo ip a już z 3 zaprosiłem :/