Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Taskera-Film-Admin-Magnus-11712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - kawkaman - 13-09-2010 15:35

już wiem. Tylko będzie z tym problem podczas restocku...


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - SzUmI - 14-09-2010 21:33

ostatnio używałem na restocku i źle wypełniał dane zamiast np w Imię to był Adres itd.
a nagrywałem na symulatorze więc o co chodzi może ktoś wyjaśnić?


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Admin - 14-09-2010 21:54

(14-09-2010 21:33)SzUmI napisał(a):  ostatnio używałem na restocku i źle wypełniał dane zamiast np w Imię to był Adres itd.
a nagrywałem na symulatorze więc o co chodzi może ktoś wyjaśnić?

Adres jest pod imieniem wiec na 100% miales inna rozdzielczosc w formularzu restocku a inna w symulatorze w ktorym nagrales skrypt lub blednie wykonales nagranie.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Parada - 14-09-2010 22:07

Mam pytanie, podczas nagrywania taskera, żeby mi uzupełnił dane na restocku, zrobił to, tylko nie w te pola co ustawiłem. Póżniej sobie pomyślałem, że to przez to, że gdy nagrywałem zamiast klikać myszka na pola przemieniałem je klawiszem TAB. Czy to przez to mi źle powypełniało dane? Bo na generala chcę mieć tasker tylko boję się, że znowu coś pójdzie nie tak i strącę nagrodę


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Admin - 14-09-2010 22:21

na 100% przez to w filmiku wytlumaczylem ze nie nalezy uzywac taba tylko kliac w kazde pojedyncze pole.
Tabulator na restocku lockerz - dziala losowo.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - SzUmI - 15-09-2010 07:10

ok dzięki za pomoc to na pewno przez TAB bo też używałem.


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Bot222 - 15-09-2010 18:41

Siema
Mam taki problem nagralem sobie nagranie i zapisałem i gdy puszczam to za 1 razem nie wypełnia mi dopiero klikne 2 raz i wszystko dobrze wypełnia czy wiecie czemu ??


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - wesolutki - 15-09-2010 19:06

Zna ktoś inny sposób aby działało na win 7 oprócz uruchamiania w trybie zgodności? Niestety to rozwiązanie u mnie nie działaSad


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - top-michal - 15-09-2010 19:09

Na ostatnim restocku Tasker działał?


RE: Poradnik Konfiguracja Taskera >Film< Admin & Magnus - Magnus - 15-09-2010 19:09

(15-09-2010 19:06)wesolutki napisał(a):  Zna ktoś inny sposób aby działało na win 7 oprócz uruchamiania w trybie zgodności? Niestety to rozwiązanie u mnie nie działaSad

Witam tutaj masz poradnik -> Klik