Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Szyna - 02-03-2010 00:12

Spamowałem pół godziny na kurniku i tylko 1 osoba sie zarejstrowała...


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - ItzOliver - 02-03-2010 08:00

Mam pytanie... czy nie lepiej jest powymieniać się zaproszeniami na forum ? Tzn nie chodzi o podawanie swojego maila publicznie tylko o listy na pw.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Daminn - 02-03-2010 14:47

I co? Tu chodzi o zwerbowanie osób które nie mają jeszcze konta. Taka wymiana zaproszeniami w większej ilości może być powodem bana, bo będzie założone kilka kont na jednym ip (zapewne więcej niż pozwala Lockerz).


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 05-03-2010 19:15

Trochę to żałosne.
Zamiast sami siebie dodać do znajomych to tak kombinować.
Na tym forum jest prawie 2 tys. ludzi to Z-LIST można by szybko zapełnić.
I bez kombinowania.
Ja z chęcią moge pomóc i inni też powinni.
Dodawajmy do znajomych innych z forum i szybko wszystkim zapełni się lista i będzie miał Z-LIST.
Taka propozycja.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 05-03-2010 19:36

tak tylko można mieć max 5 kont na 1 IP jesli dobrze zrozumiałem wypowiedź


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 05-03-2010 19:38

Nie chodziło mi o to że np. ja sam dodaje siebie, tylko ludzie z forum dodają innych z forum.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 05-03-2010 21:06

No to przecież to samo... Do 5 kont można mieć na Ip. Bo chodzi ci o to że user X wysyła zapro userowi Y i na odwrót tak? To mała pomoc w sumie Sad


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 05-03-2010 21:54

Ale na forum jest prawie 2000 suerów X, czyli każdy by się pozapraszał i 20 znajomych jest czyli Z-LIST
Tylko trzeba się zapraszać na wzajem i Z-LIST gotowa.
Już rozumiesz??


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - obiKsg - 05-03-2010 22:16

To moze na takiej zasadzie, ze np ktoś ma 5 wolnych miejsc i wymieni je za 5 wypelnionych i bedzie, ze 5 komus wypelnisz i 5 ktoś Ci
jarzycie?Big Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - plik - 05-03-2010 22:45

Ludzi chodzi mi o normalne zapraszanie znajomych tak jak np. na naszej-klasie czy czym innym.
Kumacie?
Po co sobie utrudniać jak można dodać osoby z forum i już.