Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia (/Temat-General-Redemption-z-jednym-znajomym-wrazenia-14090)

Strony: 1 2 3 4


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - pitfromhell - 25-09-2010 12:08

Taskera sobie ogarnij Smile


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Nayare - 25-09-2010 12:09

(25-09-2010 08:54)zioomek65 napisał(a):  omg sprawdzałem o 1:00 i nic nie było więc poszedłem spać ...
O pierwszej sie wlasnie rozpoczal, zobacz date na screenie.
http://img687.imageshack.us/img687/1723/bonusowygeneralipodsilv.png
(25-09-2010 07:42)DonHoracy napisał(a):  bo regulamin rzucili 20min przed restockiem
Regulamin wrzucili w tym samym czasie co zamkneli redeem, czyli jakies 8 minut przed restockiemSmile


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - MotorniczyTramwaju - 25-09-2010 12:25

Bardzo dziwnie wyszło z tym regulaminem Smile Ale gdybym jeszcze dziś musiał siedzieć to bym usnął :/


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - pitfromhell - 25-09-2010 12:34

Bardzo dobrze zrobili, z tym regulaminem Smile Kto powiedział że zawsze musi być długi i na 1 miejscu na hallway'u ?Smile A druga sprawa, zamknęli Reedem, a restock był dopiero 8 minut później. Powinno odbywać się to szybciej.


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - DonHoracy - 25-09-2010 12:43

(25-09-2010 09:46)adik0070 napisał(a):  To tak:
Jest godzina 00.59.
Ja(ts): Wale to jestem hardkorem idę się odlać
Ja(własnie sikam), Ludzie z tsa "EJ JEST!, NO JEST, RESTOCK!"
Ja:Biegne z kibla do kompa, loguje sie, wypelniam PP 25 i duuuupa!
Ale ogólnie restock udany, 4 iPody Gratulacje!

Ja skopałem xD

Coś kolego masz z uszami bo ja grubo 5minut przed restockiem dałem info że zaraz będzie. Jak się bierze takie informacje za fejka to się potem nie dziw.

Co do regulaminu to był on NA PEWNO przed zamknięciem REDEEM. Ja osobiście zobaczyłem regulamin gdzieś o ~00:50 a o ~00:55 dałem już info o restocku Smile


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - Daram - 25-09-2010 14:39

Wchodzę w elektronikę, wrzuca mi nowego nano ale kiedy wypełniłem captche już nie było.
No to mnie LRC przerzuca do BWL a tam nic nie było no to sam włażę na elektronikę znowu i patrze że są jeszcze stare szufelki no to biorę byle jakiego ale pomyliłem captche a za drugim razem już ich nie było. :/
Wolałem starą formułę, jeden restock na miesiąc ale żeby dało się coś zamówić bo żal dupę ściska jak po 15 sekundach nie ma nawet PayPala 25$


RE: General Redemption z jednym znajomym - wrażenia - adik0070 - 25-09-2010 17:50

(25-09-2010 12:43)DonHoracy napisał(a):  
(25-09-2010 09:46)adik0070 napisał(a):  To tak:
Jest godzina 00.59.
Ja(ts): Wale to jestem hardkorem idę się odlać
Ja(własnie sikam), Ludzie z tsa "EJ JEST!, NO JEST, RESTOCK!"
Ja:Biegne z kibla do kompa, loguje sie, wypelniam PP 25 i duuuupa!
Ale ogólnie restock udany, 4 iPody Gratulacje!

Ja skopałem xD

Coś kolego masz z uszami bo ja grubo 5minut przed restockiem dałem info że zaraz będzie. Jak się bierze takie informacje za fejka to się potem nie dziw.

Co do regulaminu to był on NA PEWNO przed zamknięciem REDEEM. Ja osobiście zobaczyłem regulamin gdzieś o ~00:50 a o ~00:55 dałem już info o restocku Smile

Otoż nie mam nic z uszami, wiedziałem że będzie ale powiedziałem że jestem hardokorem i poszedłem , Ty z takim ciśnienem też byś poszedł :]