Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! (/Temat-Daty-daty-daty-Czyli-kiedy-mozemy-sie-spodziewac-platnych-restock-ow-1938)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - Zythus - 20-02-2010 06:53

Jest 7 rano... i dalej można się rejestrować ;D a powinno być już zamknięte :]


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - Helga - 20-02-2010 08:06

Przedłużyli o kolejne 12h


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - BartuS - 20-02-2010 08:26

nieeee...


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - D90Tychy - 20-02-2010 08:53

a wybaczcie że pytam w tej zakładce, ale Czy Ja w ogóle dostanę tą koszulkę Lockerz czy nie ?;p Czekam już z 4-y m-ce ;/ (jak nie lepiej)
Do kogo mam się zwrócić z tym faktem ?
POzdro


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - Magnus - 20-02-2010 09:38

a dobrze masz uzupełnione dane wszystko ? ? // mozesz napisac do nich...


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - galakty - 20-02-2010 10:28

Jak zdobyłem z-listera napisałem do nich kiedy mogę się spodziewać. Odpisali że są w trakcie i żebym czekał na emaila. Po kilku dniach napisali żebym do 3 dni uzupełnił dane adresowe i czekał na dostawę Smile
Najlepiej do nich napisz.


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - BartuS - 20-02-2010 10:34

nie offtopujcie...


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - peny2 - 20-02-2010 20:45

To jak się wykupi falę za 350PTZ to jakie pozniej można nagrody wybrać?


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - SZAFI - 20-02-2010 22:00

Lepszej godziny se nie mogli wybrac Dodgy

Chodzi mi o 4:00 - 5:00 xD

I tak mi pasi


RE: Daty, daty, daty... Czyli kiedy możemy się spodziewać płatnych restock'ów! - Razer - 20-02-2010 22:11

peny2, takie, jakie lockerz Nam zaserwuje.

Jeszcze raz takiego EOT'a walniecie, to ja Wam walnę warna w prezencie...