Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? (/Temat-Rozwiazane-Za-ile-fakeow-moge-dostac-bana-271)

Strony: 1 2 3 4


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Ave - 22-12-2009 00:43

No mozliwe, ale pozniej sie zaczyna... najpierw obcinaja Ci PTZ, a jezeli nadal sie nei stosujesz do ich regulaminu = Papa


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - jacagaca - 26-12-2009 12:01

ja mam 4 konta myślę że mi nie zbanują ja będę chciał coś kupić jak myślicie?


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - gary126 - 28-12-2009 15:10

ah ja tu widzę,że każdy dostał koszulkę ja się zarejestrowałem w listopadzie, a tu koszulki ni ma sorry za OT


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Kilol - 28-12-2009 15:13

(28-12-2009 15:10)gary126 napisał(a):  ah ja tu widzę,że każdy dostał koszulkę ja się zarejestrowałem w listopadzie, a tu koszulki ni ma sorry za OT

Koszulki nie dostajesz po zarejestrowaniu się na Lockerz.com.Tongue
Musisz uzbierać 20 znajomych, wtedy dostajesz status Vipa i
więcej PTZ.Wink


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Kaziu - 28-12-2009 15:17

Myślę, że za 1-2 Fake-konta nie zbanują od razu... Może wezmą połowę PKZ... Lecz lepiej nie robić Fake-kont.


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Alcor - 28-12-2009 15:18

Kaziu oni tak nie robią że biorą połowe ptz, jak już to albo czyszczą do zera albo banują konto. Spokojnie można mieć około 4 fake kont, lockerz za taką ilość nic nie robi.


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Siles - 28-12-2009 15:28

Ja zrobiłem 5 zobaczymy co bedzie


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - wojtusio999 - 28-12-2009 20:15

a jak moi koledzy zrobia dla mnie fake (zebym miał Z-listera)kazdy na swoim kompie i nie beda odwiedzac tej strony do grozi mi cos?? np nie podoba im sie to nie chce im sie w to bawic??
pozdrawiam!!


RE: Za ile fakeów mogę dostać bana? - Magnus - 31-12-2009 10:37

to znczay jak ktos zrobi konto i nie bedzie korzystał z niego to nic tobie nie grozi Tongue / ale jak ty bedziesz wysylal kolegom caly czas na inne meile zaproszenia a oni beda miec stale IP to cos moga sie fochac


[Rozwiązane][Rozwiązane]Za ile fakeów mogę dostać bana? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.